TOM 3511Vltavský paprsek

Kralupy nad Vltavou

Závodník roku 2021




Průběžné pořadí

PořadíJméno a příjmeníBody
1.Vojtěch Kozelka (2003)394.6
2.Eliška Beranová (2009)394
3.Jan Vejrosta (1991)375.2
4.Radka Vaňurová (1985)373.1
5.Zdeněk Vejrosta (1961)371.8
6.Markéta Váňová (2011)363.7
7.Václav Machek (2007)354.4
8.Milan Fógl (1966)302.1
9.Klára Buncová (2003)292.1
10.Jaroslav Beran (2011)288
11.Klára Slabá (1987)285.6
12.Jakub Hofman (2002)277.8
13.Kateřina Popová (2002)273.8
14.Helena Pavlů (2001)269.3
15.Jana Amasederová (1979)266.4
16.Martin Slabý (1982)263.6
17.Blanka Rosáková (1993)257.8
18.Eliška Kozelková (2003)251.5
19.Petr Pop (1971)248.7
20.Hana Pavlů (2003)241.8
21.Radek Amaseder (2008)239.8
22.Veronika Slabá (2013)233.4
23.Tereza Dvořáková (1986)225.8
24.Petr Plicka (2003)224.5
25.Antonín Siegl (2009)200
26.Zdeněk Karhan (1999)195
27.Martin Bína (2010)190
28.Jan Vavřík (1990)184.7
29.Klára Homolková (2009)179.9
30.Jiří Káš (1977)172.3
31.Kristýna Nejedlá (1994)168.8
32.Kateřina Plicková (2001)161.9
33.Eva Popová (1969)154.2
34.Vladimír Siegl (1977)150.6
35.Vojtěch Proschl (1999)141.6
36.Štěpán Homolka (2012)139.9
37.Monika Vajnerová (1994)130
38.Anežka Váňová (2014)124.5
39.Jana Nešlehová (1987)116.1
40.Lenka Lišková (1988)115
40.Věra Vyoralová (1987)115
42.Jitka Černá (1993)110
43.Markéta Homolková (1979)109.7
44.Kateřina Malá (1977)103.2
45.Lucie Pázlerová (1988)102.5
46.Blanca Česnek Lomas (2001)100
46.Petr Pavlů (1972)100
46.Matouš Váňa (2007)100
46.Adéla Buncová (2006)100
46.Romana Vejrostová (1965)100
46.Tereza Popová (1998)100
46.Roman Bunc (1966)100
46.Josef Blecha (1966)100
46.Lucie Vavříková (1988)100
46.Lucie Čiperová (1981)100
46.Marek Váňa (1978)100
46.Josef Benda (1978)100
46.Petr Nový (1964)100
46.Eliška Sodomková (2009)100
46.Jan Špáda (1992)100
61.Lenka Hejlová (1979)95
61.Eduard Česnek Lomas (2003)95
61.Radka Buncová (1971)95
61.Zuzana Hokrová (2011)95
61.Jiří Hejla (1985)95
61.Kristina Andrlová (1978)95
61.Věra Pavlů (1976)95
61.Antonín Andrle (2011)95
61.Petra Gottliebová (1987)95
61.Kamil Sodomka (1981)95
61.Peter Vaněk (1962)95
61.Alena Blechová (1969)95
73.Vítězslav Vaněk (1997)90
73.Lada Havlíčková (1974)90
73.Kateřina Beranová (1988)90
76.Michaela Amasederová (2010)89
77.Kryštof Vávra (1997)85.1
78.Václava Svobodová (1967)85
78.Martin Šeba (1983)85
78.Milan Košťák (1961)85
78.Iveta Szalaiová (1966)85
78.Martin Vyoral (1987)85
83.Linda Bínová (2013)81.5
84.Petr Benda (2014)80
84.Klára Hartlová (1985)80
86.Zuzana Altmanová (1970)75
86.Hana Jílková (2067)75
88.Ondřej Fatka (1977)70
88.Ondřej Nešleha (2014)70
90.Tereza Vondrová (1978)60
90.Klára Němcová (1979)60
90.Michal Bína (2013)60
93.Viktor Káš (2011)50
94.Nikol Kášová (2013)45
95.Jenda Němec (2010)40
96.František Berka (2013)20
96.Mariana Vyoralová (2018)20
96.František Liška (2019)20
96.Alena Vašková (2019)20
96.Josefína Vyoralová (2015)20
96.Kryštof Váňa (2016)20
102.Jakub Závodský (2009)8.9
103.Tomáš Mrázik (1990)0

Aktuální absolutní pořadí

PořadíJméno a příjmeníBody
1.Jan Vejrosta (1991)479.1
2.Zdeněk Vejrosta (1961)471.8
3.Vojtěch Kozelka (2003)394.6
4.Eliška Beranová (2009)394
5.Radka Vaňurová (1985)373.1
6.Markéta Váňová (2011)363.7
7.Václav Machek (2007)354.4
8.Milan Fógl (1966)302.1
9.Klára Buncová (2003)292.1
10.Jaroslav Beran (2011)288
11.Klára Slabá (1987)285.6
12.Jakub Hofman (2002)277.8
13.Kateřina Popová (2002)273.8
14.Helena Pavlů (2001)269.3
15.Jana Amasederová (1979)266.4
16.Martin Slabý (1982)263.6
17.Blanka Rosáková (1993)257.8
18.Eliška Kozelková (2003)251.5
19.Petr Pop (1971)248.7
20.Hana Pavlů (2003)241.8
21.Radek Amaseder (2008)239.8
22.Veronika Slabá (2013)233.4
23.Tereza Dvořáková (1986)225.8
24.Petr Plicka (2003)224.5
25.Antonín Siegl (2009)200
26.Zdeněk Karhan (1999)195
27.Martin Bína (2010)190
28.Jan Vavřík (1990)184.7
29.Klára Homolková (2009)179.9
30.Jiří Káš (1977)172.3
31.Kristýna Nejedlá (1994)168.8
32.Kateřina Plicková (2001)161.9
33.Eva Popová (1969)154.2
34.Vladimír Siegl (1977)150.6
35.Vojtěch Proschl (1999)141.6
36.Štěpán Homolka (2012)139.9
37.Monika Vajnerová (1994)130
38.Anežka Váňová (2014)124.5
39.Jana Nešlehová (1987)116.1
40.Lenka Lišková (1988)115
40.Věra Vyoralová (1987)115
42.Jitka Černá (1993)110
43.Markéta Homolková (1979)109.7
44.Kateřina Malá (1977)103.2
45.Lucie Pázlerová (1988)102.5
46.Josef Benda (1978)100
46.Lucie Vavříková (1988)100
46.Marek Váňa (1978)100
46.Jan Špáda (1992)100
46.Eliška Sodomková (2009)100
46.Petr Nový (1964)100
46.Josef Blecha (1966)100
46.Lucie Čiperová (1981)100
46.Matouš Váňa (2007)100
46.Blanca Česnek Lomas (2001)100
46.Petr Pavlů (1972)100
46.Roman Bunc (1966)100
46.Tereza Popová (1998)100
46.Romana Vejrostová (1965)100
46.Adéla Buncová (2006)100
61.Petra Gottliebová (1987)95
61.Antonín Andrle (2011)95
61.Kamil Sodomka (1981)95
61.Peter Vaněk (1962)95
61.Alena Blechová (1969)95
61.Věra Pavlů (1976)95
61.Jiří Hejla (1985)95
61.Eduard Česnek Lomas (2003)95
61.Lenka Hejlová (1979)95
61.Radka Buncová (1971)95
61.Kristina Andrlová (1978)95
61.Zuzana Hokrová (2011)95
73.Lada Havlíčková (1974)90
73.Kateřina Beranová (1988)90
73.Vítězslav Vaněk (1997)90
76.Michaela Amasederová (2010)89
77.Kryštof Vávra (1997)85.1
78.Milan Košťák (1961)85
78.Martin Vyoral (1987)85
78.Iveta Szalaiová (1966)85
78.Martin Šeba (1983)85
78.Václava Svobodová (1967)85
83.Linda Bínová (2013)81.5
84.Klára Hartlová (1985)80
84.Petr Benda (2014)80
86.Hana Jílková (2067)75
86.Zuzana Altmanová (1970)75
88.Ondřej Nešleha (2014)70
88.Ondřej Fatka (1977)70
90.Michal Bína (2013)60
90.Tereza Vondrová (1978)60
90.Klára Němcová (1979)60
93.Viktor Káš (2011)50
94.Nikol Kášová (2013)45
95.Jenda Němec (2010)40
96.Kryštof Váňa (2016)20
96.Alena Vašková (2019)20
96.Josefína Vyoralová (2015)20
96.Mariana Vyoralová (2018)20
96.František Berka (2013)20
96.František Liška (2019)20
102.Jakub Závodský (2009)8.9
103.Tomáš Mrázik (1990)0

Archiv výsledků

Hodnocení

  1. Každý závod dostane bodové ohodnocení podle výsledného času vítěze v kategorii (klasické počítané pohárové body)
  2. Závodníkovi budou body zapsány do tabulky přes webové rozhraní organizátorem soutěže.
  3. Do hodnocení se započítávají následující závody:
    • Oddílová liga TZ - 2 závody z připravovaných 5-ti závodů
    • Krajský pohár TZ - 2 libovolné závody
    • Český pohár TZ - 2 závody ze 3 pořádaných
    • Mistrovství TZ - 2 závody z vypsaných MČR
  4. V oficiální výsledkové listině musí být uvedeno v údaji klub - TOM-KČT Kralupy
  5. Do Závodníka TZ 2021 se berou v úvahu závody vypsané pro sezonu 2021
  6. „Závodníkem roku 2021 v TOM-KČT Kralupy nad Vltavou“ se stává ten, který dosáhne nejvyššího zisku bodů, bez ohledu na kategorii
  7. Vyhodnocovat se bude doplňkově i „Super závodník TZ 2021“, zde se sčítají všechny závody sezóny 2021
Copyright © 2008 - 2013 TOM 3511 Vltavský paprsek Kralupy nad Vltavou | webmaster Jan Koldinský | webhosting by ONEbit.cz
Doporučujeme: Sekce KČT Kralupy | Sekce KČT MTB | Turistický závod | A-TOM | KČT | Kralupy nad Vltavou | rajce.net: TZ MTB Běh Výlety Ostatní