Seznam přihlášených - 3. závod ČP (Vsetín)


Přehled přihlášených závodníků (334)
Jméno a příjmení Oddíl Kategorie
Adam VojtěchTOM Práčata RapšachMladší žáci
Ambruz JosefTOM 1419 OtrokoviceStarší žáci
Babicová Eva Junák-český skaut Český BrodŽeny - A
Babulíková AnnaTOM Tuláci Fr.MístekNejmladší žákyně
Babulíková EmaTOM Tuláci Fr.MístekNejmladší žákyně
Badurová LucieKČT OrlováNejmladší žákyně
Bajtek JiříŽlutý kvítek PalkoviceStarší dorostenci
Bajtková JanaŽlutý kvítek PalkoviceStarší dorostenky
Balajková KláraKČT OrlováStarší žákyně
Balajková ZuzanaKČT OrlováMladší žákyně
Bartošovský PavelTOM Horolezčata BrnoNejmladší žáci
Běčák MartinDivočáci FrýdlantMladší dorostenci
Bezděk TobiášTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Blahuš PetrTOM 1419 OtrokoviceStarší dorostenci
Böhm DavidTOM Rokytná 409 BrnoMladší žáci
Böhmová Veronika TOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Böhmová ReginaTOM Rokytná 409 BrnoŽeny - B
Bojarčuková ErikaTOM Kamarádi PacovMladší dorostenky
Boučková AnnaTOM Tuláci Fr.MístekMladší dorostenky
Břenek JosefTOM Práčata RapšachNejmladší žáci
Březina OndřejDivočáci FrýdlantMladší dorostenci
Březinová LenkaDivočáci FrýdlantNejmladší žákyně
Buczek JiříTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Buczková BeátaTOM Tuláci Fr.MístekStarší žákyně
Buczková JanaTOM Tuláci Fr.MístekŽeny - B
Buczková AdélaTOM Tuláci Fr.MístekMladší žákyně
Buncová AdélaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žákyně
Buncová KláraTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Bužek Michal VladimírŽlutý kvítek PalkoviceStarší žáci
Cienciala DominikKČT OrlováNejmladší žáci
Círal FrantišekTOM Práčata RapšachMuži - B
Círalová AnnaTOM Práčata RapšachMladší dorostenky
Cmoriak OndřejTOM Žďorbi OstravaStarší dorostenci
Čambala JanTOM 1419 OtrokoviceMladší žáci
Čapek Vojtěch TOM Delfíni BorotínStarší žáci
Červenka AdamTOM Kamarádi PacovMladší dorostenci
Česnek Lomas EduardTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žáci
Česnek Lomas BlancaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Čokrtová KateřinaJunák-český skaut Český BrodŽeny - A
Decker JakubTOM Práčata RapšachMladší žáci
Dobisík MiroslavKČT Velký ÚjezdMuži - B
Dobisíková RadkaKČT Velký ÚjezdŽeny - A
Doležalová Kateřina TOM Rokytná 409 BrnoMladší žákyně
Doležalová KarolínaTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Došková EliškaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Dvořáková TerezaTOM Práčata RapšachMladší žákyně
Fialová Veronika TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Fidlerová TáňaKČT OrlováŽeny - A
Filla MarekTOM Rokytná 409 BrnoStarší žáci
Fillová MarieTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Florián MartinLenochod BřezolupyMuži - A
Floriánová KateřinaLenochod BřezolupyMladší žákyně
Fógl MilanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Fojtíčková AlenaTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Freithová TerezaTOM Svišti BohumínNejmladší žákyně
Fryštacká AnnaKČT Velký ÚjezdŽeny - B
Fryštacká MarkétaKČT Velký ÚjezdŽeny - A
Fryštacký OndřejKČT Velký ÚjezdMuži - A
Fuksa LukášTOM Tuláci Fr.MístekMuži - A
Fúsek TomášTOM MikulášoviceMuži - B
Fúsek OndřejTOM MikulášoviceNejmladší žáci
Fúsková AndreaTOM MikulášoviceStarší žákyně
Fúsková KvětaTOM MikulášoviceŽeny - B
Gabčo SamuelZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žáci
Gabzdylová HanaKČT OrlováStarší žákyně
Gach RomanTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Gachová DanielaTOM Tuláci Fr.MístekŽeny - A
Galetková AdélaAzimut 1403 NapajedlaMladší dorostenky
Galetková HanaAzimut 1403 NapajedlaStarší žákyně
Gašková Lucie TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žákyně
Genco OndřejKČT OrlováMuži - A
Gencová MagdalénaKČT OrlováStarší dorostenky
Gilg TomášNezmaři BílovecStarší žáci
Hána TomášAzimut 1403 NapajedlaMuži - A
Harník DanAzimut 1403 NapajedlaMuži - A
Havrda PetrTOM Vejři LovosiceStarší žáci
Hejný PavelHUSOT StrakoniceMladší žáci
Helisová SáraTOM Vejři LovosiceMladší žákyně
Hofman JakubTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žáci
Homolková MarkétaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - B
Homolková KláraTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žákyně
Homolová LucieTOM Paprsek Kr. PoleStarší dorostenky
Honzíková MartinaTOM 1412 OtrokoviceStarší dorostenky
Horák DominikDivočáci FrýdlantNejmladší žáci
Horáková AgátaTOM Paprsek Kr. PoleStarší dorostenky
Horáková RenátaDivočáci FrýdlantŽeny - B
Horáková StelaNezmaři BílovecNejmladší žákyně
Horáková LucieDivočáci FrýdlantNejmladší žákyně
Horká EliškaTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Hoťková DominikaKČT OrlováStarší žákyně
Houdková VeronikaTOM Vejři LovosiceŽeny - A
Houška VojtěchTOM Delfíni BorotínMuži - A
Hrubá SilvieTOM Kamarádi PacovNejmladší žákyně
Hřebíková VeronikaTOM Kamarádi PacovŽeny - A
Hučíková LucieAzimut 1403 NapajedlaMladší žákyně
Humhej JakubTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Husarik MatoušKČT OrlováMladší žáci
Charvátová RenataTOM MikulášoviceNejmladší žákyně
Chytil LukášLenochod BřezolupyMuži - A
Jakub TomášekSkaut Týnec n. SázavouNejmladší žáci
Jandová GabrielaZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší dorostenky
Jandová MagdalenaZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žákyně
Janeček MartinTOM 1419 OtrokoviceMladší dorostenci
Janeček TomášTOM 1419 OtrokoviceStarší dorostenci
Jelínek JanTOM Rokytná 409 BrnoStarší žáci
Jelínková AnnaTOM Rokytná 409 BrnoMladší žákyně
Jemelík DavidTOM Medvědí stopa HolešovStarší žáci
Jemelík OndřejTOM Medvědí stopa HolešovMladší dorostenci
Jordanová JulieKČT OrlováNejmladší žákyně
Jun DavidSkaut Týnec n. SázavouNejmladší žáci
Juránek Václav TOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žáci
Jurčíková LucieTOM Medvědí stopa HolešovNejmladší žákyně
Kalibová VeronikaTOM Vejři LovosiceŽeny - B
Kalousek PetrTOM MikulášoviceMuži - A
Karhan ZdeněkTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Kazíková BarboraKČT OrlováStarší žákyně
Kazíková AlenaKČT OrlováMladší žákyně
Khestl VojtěchTOM Vejři LovosiceMladší žáci
Klibrová JanaDivočáci FrýdlantŽeny - B
Klitschová NatálieTOM Vejři LovosiceStarší žákyně
Klos DanielKČT OrlováStarší žáci
Kocourek Matěj TOM MikulášoviceNejmladší žáci
Kohut DavidNezmaři BílovecNejmladší žáci
Koloničný LiborTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Komjathy KryštofTOM Tuláci Fr.MístekMladší žáci
Konopáč VítTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Konopáč MatoušTOM Tuláci Fr.MístekMladší žáci
Konopáčová VendulaTOM Tuláci Fr.MístekNejmladší žákyně
Konopáčová LeonaTOM Tuláci Fr.MístekŽeny - B
Kopeček PetrDivočáci FrýdlantMuži - A
Kozelka VojtěchTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žáci
Kozelková EliškaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Kreibich Daniel TOM MikulášoviceMladší žáci
Kreibichová MichaelaTOM MikulášoviceŽeny - A
Kreuzerová GabrielaTOM Saturn PlzeňŽeny - B
Krchňák MikulášNezmaři BílovecNejmladší žáci
Krchňáková SáraNezmaři BílovecMladší žákyně
Krotil JakubTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Kubánek PavelNezmaři BílovecMuži - B
Kubánková MichaelaNezmaři BílovecŽeny - A
Kubešová IvanaTOM Delfíni BorotínŽeny - B
Kunorza AdamTOM 1419 OtrokoviceMladší žáci
Kunorzová KateřinaTOM 1412 OtrokoviceStarší dorostenky
Kupková VeronikaKraloviceŽeny - A
Kůrka JakubKČT OrlováNejmladší žáci
Kůrka JanKČT OrlováMladší žáci
Kůsa VojtěchKraloviceMladší žáci
Kůsa ŠimonKraloviceNejmladší žáci
Kvíčalová AnetaTOM Svišti BohumínŽeny - A
Kyprová Klára TOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Lazar VojtěchDivočáci FrýdlantStarší žáci
Lhotská AndreaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenky
Ligocká NellaKČT OrlováNejmladší žákyně
Lorincz Alexandr TOM 1419 OtrokoviceStarší žáci
Macurová BarboraDivočáci FrýdlantStarší dorostenky
Magnusková VeronikaDivočáci FrýdlantMladší dorostenky
Machač OndřejTOM Práčata RapšachMladší žáci
Machačová LucieTOM Práčata RapšachNejmladší žákyně
Machorek LukášTOM MikulášoviceNejmladší žáci
Machorek DavidTOM MikulášoviceMuži - A
Machorková Jana Junák-český skaut Český BrodŽeny - A
Máchová MarkétaNezmaři BílovecŽeny - B
Málek AlbertTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Márová VeronikaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Maťaťa ViktorTOM Tuláci Fr.MístekMuži - A
Maťaťová KristýnaTOM Tuláci Fr.MístekMladší žákyně
Matoušková starší SáraSkaut Týnec n. SázavouMladší žákyně
Matula PatrikTOM 1419 OtrokoviceMladší žáci
Merta LadislavŽlutý kvítek PalkoviceStarší dorostenci
Mihalíková DenisaTOM Paprsek Kr. PoleStarší dorostenky
Milata MartinDivočáci FrýdlantStarší dorostenci
Mocíková EvaTOM MikulášoviceŽeny - B
Mocíková NatálieTOM MikulášoviceMladší žákyně
Němeček MilošTOM Delfíni BorotínMuži - B
Němeček DavidTOM Delfíni BorotínMuži - A
Novák MatyášDivočáci FrýdlantMladší žáci
Novák MilanTOM Kamarádi PacovMuži - A
Nováková KateřinaTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Novotná ZuzanaTOM Delfíni BorotínŽeny - A
Novotný MartinHUSOT StrakoniceMladší žáci
Nowaková JanaKČT OrlováNejmladší žákyně
Nowaková KristýnaKČT OrlováMladší dorostenky
Nowaková ValerieTOM Kamarádi PacovMladší žákyně
Oktábec VojtěchSkaut Týnec n. SázavouMuži - B
Oktábec JiříSkaut Týnec n. SázavouMuži - A
Opěla JanDivočáci FrýdlantMladší žáci
Opletal DominikTOM Žďorbi OstravaStarší dorostenci
Ouška FrantišekTOM Práčata RapšachStarší žáci
Oušková KláraTOM Práčata RapšachMladší žákyně
Oušková VeronikaTOM Práčata RapšachStarší dorostenky
Palivec DavidTOM Delfíni BorotínMuži - A
Paluchová PetraKČT OrlováMladší žákyně
Papežová TerezaTOM Kamarádi PacovNejmladší žákyně
Pasterňák TomášTOM Tuláci Fr.MístekMuži - A
Pavlas Vít JakubŽlutý kvítek PalkoviceStarší žáci
Pavlík RobinKČT OrlováStarší dorostenci
Pavlíková TerezaSkaut Týnec n. SázavouŽeny - A
Pavlů HanaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Pavlů HelenaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Pečená Agáta TOM Saturn PlzeňStarší žákyně
Petr JosefTOM MikulášoviceMuži - B
Pinc MartinTOM Delfíni BorotínMuži - A
Plášil JiříTOM Kamarádi PacovNejmladší žáci
Plášil PetrTOM Kamarádi PacovNejmladší žáci
Plášilová EliškaTOM Kamarádi PacovMladší dorostenky
Plešinger Zdeněk TOM MikulášoviceMuži - A
Plicka PetrTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žáci
Plicková KateřinaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Podaná AntonieSkaut Týnec n. SázavouStarší žákyně
Pokludová ŠárkaNezmaři BílovecŽeny - A
Pokorná Anežka KraloviceNejmladší žákyně
Pokorná BlankaKraloviceŽeny - B
Pokorný TomášKraloviceMuži - B
Pokorný MatějKraloviceMuži - A
Polachová TerezaDivočáci FrýdlantMladší dorostenky
Polášková HanaŽlutý kvítek PalkoviceStarší žákyně
Popel MikulášKraloviceNejmladší žáci
Popelová EliškaKraloviceMladší žákyně
Popová TerezaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenky
Popová KateřinaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Poslední KateřinaKraloviceMladší dorostenky
Prachař DanielDivočáci FrýdlantStarší žáci
Procházková LadislavaZŠ Kynšperk nad OhříŽeny - B
Proschl VojtěchTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Rafajová Daniela TOM 1412 OtrokoviceMladší žákyně
Razima VojtěchTOM Kamarádi PacovStarší dorostenci
Rechtoriková LindaTOM Delfíni BorotínŽeny - A
Res OndřejTOM Paprsek Kr. PoleNejmladší žáci
Res RichardTOM Paprsek Kr. PoleStarší žáci
Resová LucieTOM Paprsek Kr. PoleNejmladší žákyně
Roubíček Petr Junák-český skaut Český BrodNejmladší žáci
Ryzí LukášDivočáci FrýdlantMladší žáci
Řeháčková MarkétaNezmaři BílovecŽeny - A
Santariusová TerezaTOM Tuláci Fr.MístekStarší žákyně
Sedláčková LenkaAzimut 1403 NapajedlaŽeny - A
Seidl JanTOM Kamarádi PacovStarší žáci
Seidlová AdélaTOM Kamarádi PacovMladší žákyně
Seitl MatějAzimut 1403 NapajedlaStarší žáci
Seitl PetrAzimut 1403 NapajedlaMladší žáci
Sekaninová MarkétaLenochod BřezolupyNejmladší žákyně
Sekaninová OldřiškaLenochod BřezolupyŽeny - A
Schejbalová KarolínaTOM Vejři LovosiceMladší dorostenky
Schmidt ŠtěpánTOM Vejři LovosiceNejmladší žáci
Scholaster ŠtěpánNezmaři BílovecMladší žáci
Skala DanielTOM Svišti BohumínMladší žáci
Skalová Mária TOM Svišti BohumínNejmladší žákyně
Skotnicová PavlaDivočáci FrýdlantŽeny - A
Slabáková LenkaTOM Horolezčata BrnoŽeny - B
Sládek LukášKraloviceStarší žáci
Sládek DavidKraloviceNejmladší žáci
Smejová EsterDivočáci FrýdlantNejmladší žákyně
Sochová AnežkaŽlutý kvítek PalkoviceMladší dorostenky
Solichová BarbaraKČT OrlováNejmladší žákyně
Sosnovec DanielTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Srníčková ZoeTOM Svišti BohumínNejmladší žákyně
Staněk FilipKraloviceStarší dorostenci
Staněk OndřejKraloviceMladší dorostenci
Staňková VeronikaKraloviceMladší žákyně
Stočes FilipTOM Delfíni BorotínMuži - A
Straková BarboraTOM Kamarádi PacovNejmladší žákyně
Strojilová KateřinaAzimut 1403 NapajedlaMladší dorostenky
Stupka MartinAzimut 1403 NapajedlaNejmladší žáci
Stupka FilipAzimut 1403 NapajedlaMladší žáci
Sůva DavidTOM Kamarádi PacovStarší žáci
Svobodová KarolínaTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Svobodová KláraTOM Kamarádi PacovMladší dorostenky
Szalaiová IvetaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - B
Szlachtová HanaTOM Paprsek Kr. PoleMladší dorostenky
Šebesta RadekTOM Suchdol n.L.Starší dorostenci
Šebestová ZuzanaTOM Suchdol n.L.Starší žákyně
Šikr DanielTOM Práčata RapšachNejmladší žáci
Šikr OndřejTOM Práčata RapšachMladší žáci
Šimek Vojtěch TOM MikulášoviceMuži - B
Šimralová Klára TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žákyně
Šimůnková Daniela TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenky
Šír MatějNezmaři BílovecNejmladší žáci
Škrabálek OndřejTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žáci
Škrabko JosefLenochod BřezolupyMladší dorostenci
Škrabko PavelLenochod BřezolupyStarší dorostenci
Škrabko PetrLenochod BřezolupyStarší dorostenci
Šnajder OndřejŽlutý kvítek PalkoviceStarší žáci
Šrubařová HanaTOM 1412 OtrokoviceMladší žákyně
Šrubařová LucieTOM 1412 OtrokoviceStarší žákyně
Šťástková JitkaTOM Kamarádi PacovNejmladší žákyně
Štefanová Martina TOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Štefl MiroslavKraloviceMuži - A
Šteflová KateřinaKraloviceMladší dorostenky
Šurych OndřejTOM Kamarádi PacovNejmladší žáci
Šustr VojtěchTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Švejčarová EliškaAzimut 1403 NapajedlaMladší žákyně
Tenora Lukáš TOM Rokytná 409 BrnoMladší žáci
Tesařová TerezaAzimut 1403 NapajedlaStarší žákyně
Trojanová BarboraTOM MikulášoviceNejmladší žákyně
Trojanová PavlínaTOM MikulášoviceŽeny - B
Trsek JanZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žáci
Tupý AdamKraloviceStarší žáci
Vacek MarekTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Václavínek OndřejDivočáci FrýdlantStarší žáci
Vágner KarelTOM Kamarádi PacovMladší dorostenci
Vachta VojtěchTOM Kamarádi PacovMladší dorostenci
Vaněk Vítězslav TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Vaněk PeterTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Váňová KarolínaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenky
Vantuch JakubTOM Tuláci Fr.MístekStarší žáci
Vávra KryštofTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Vavroš ŠtěpánNezmaři BílovecStarší žáci
Večeřová AnnaZŠ+MŠ Č. VeleniceStarší žákyně
Vejrosta ZdeněkTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Vejrosta JanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Vejrostová RomanaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - B
Veruňková AdélaKraloviceMladší žákyně
Vilhelm JiříKČT OrlováMuži - B
Vincencová ViktorieTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Vošahlík MichalKČT OrlováNejmladší žáci
Výmolová LenkaŽlutý kvítek PalkoviceMladší dorostenky
Vyvialová KateřinaŽlutý kvítek PalkoviceŽeny - A
Wagnerová MarieZŠ Kynšperk nad OhříMladší dorostenky
Wagnerová MagdalénaZŠ Kynšperk nad OhříStarší žákyně
Zajíček FilipNezmaři BílovecMladší dorostenci
Zapletal JakubKČT OrlováMladší dorostenci
Zapletalová JulieKČT OrlováStarší žákyně
Zatloukalová KristýnaTOM Tuláci Fr.MístekStarší žákyně
Zavadil MatějTOM Kamarádi PacovMladší žáci
Zázvorková JanaKČT OrlováŽeny - A
Zbořilová IvanaBeskydská 9 HavířovŽeny - A
Zeman MartinKraloviceMladší dorostenci
Zimmel Jakub ZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší dorostenci
Získalová ŠarlotaTOM Kamarádi PacovNejmladší žákyně
Žahourová TerezaTOM Práčata RapšachStarší žákyně
Žalčík JanTOM 1419 OtrokoviceMuži - B
Žálková MagdalénaTOM Tuláci Fr.MístekNejmladší žákyně
Žálková VandaTOM Tuláci Fr.MístekStarší žákyně
Žamberská KláraTOM Vejři LovosiceMladší žákyně
Žiaková MarianaZŠ+MŠ Č. VeleniceNejmladší žákyně