Seznam přihlášených - 2. závod ČP (Frýdek-Místek)


Přehled přihlášených závodníků (340)
Jméno a příjmení Oddíl Kategorie
Ambruz JosefTOM 1419 OtrokoviceStarší žáci
Ambruzová AnnaTOM 1412 OtrokoviceNejmladší žákyně
Babulíková EmaTOM Tuláci Fr.MístekNejmladší žákyně
Babulíková AnnaTOM Tuláci Fr.MístekNejmladší žákyně
Badurová LucieKČT OrlováNejmladší žákyně
Bajtek JiříŽlutý kvítek PalkoviceStarší dorostenci
Bajtková JanaŽlutý kvítek PalkoviceStarší dorostenky
Balajková KláraKČT OrlováStarší žákyně
Balajková ZuzanaKČT OrlováMladší žákyně
Baláková RomanaJunák Uherské HradištěStarší dorostenky
Bartošovský PavelTOM Horolezčata BrnoNejmladší žáci
Běčák MartinDivočáci FrýdlantMladší dorostenci
Bensch JanKČT OrlováMuži - B
Benschová VeronikaKČT OrlováŽeny - A
Bezděk TobiášTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Blahuš PetrTOM 1419 OtrokoviceStarší dorostenci
Boháčová LucieZŠ+MŠ Č. VeleniceStarší dorostenky
Böhm DavidTOM Rokytná 409 BrnoMladší žáci
Böhmová ReginaTOM Rokytná 409 BrnoŽeny - B
Böhmová Veronika TOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Bojarčuková ErikaTOM Kamarádi PacovMladší dorostenky
Boučková AnnaTOM Tuláci Fr.MístekMladší dorostenky
Březina OndřejDivočáci FrýdlantMladší dorostenci
Březinová LenkaDivočáci FrýdlantNejmladší žákyně
Buczek JiříTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Buczková AdélaTOM Tuláci Fr.MístekMladší žákyně
Buczková JanaTOM Tuláci Fr.MístekŽeny - B
Buczková BeátaTOM Tuláci Fr.MístekStarší žákyně
Buncová AdélaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žákyně
Buncová KláraTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Bužek Michal VladimírŽlutý kvítek PalkoviceStarší žáci
Cídlová HanaTOM Horolezčata BrnoŽeny - B
Cienciala DominikKČT OrlováNejmladší žáci
Círal FrantišekTOM Práčata RapšachStarší dorostenci
Círal FrantišekTOM Práčata RapšachMuži - B
Círalová AnnaTOM Práčata RapšachMladší dorostenky
Cmoriak OndřejTOM Žďorbi OstravaStarší dorostenci
Čambala JanTOM 1419 OtrokoviceMladší žáci
Čapek Vojtěch TOM Delfíni BorotínStarší žáci
Červenka AdamTOM Kamarádi PacovMladší dorostenci
Česnek Lomas EduardTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žáci
Česnek Lomas BlancaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Decker JakubTOM Práčata RapšachMladší žáci
Dohányosová KláraJunák-český skaut Český BrodStarší žákyně
Doležalová Kateřina TOM Rokytná 409 BrnoMladší žákyně
Doležalová KarolínaTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Došková EliškaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Dreslerová AnetaNezmaři BílovecŽeny - A
Dvořáková TerezaTOM Práčata RapšachMladší žákyně
Eichlerová Šárka Junák-český skaut Český BrodStarší žákyně
Ermisová AdaŽlutý kvítek PalkoviceŽeny - A
Fialová Veronika TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Filla MarekTOM Rokytná 409 BrnoStarší žáci
Fillová MarieTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Fógl MilanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Fojtíčková AlenaTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Freithová TerezaTOM Svišti BohumínNejmladší žákyně
Fridrichová JanaJunák Uherské HradištěMladší žákyně
Fryštacká AnnaKČT Velký ÚjezdŽeny - B
Fryštacká MarkétaKČT Velký ÚjezdŽeny - A
Fryštacký OndřejKČT Velký ÚjezdMuži - A
Fuksa LukášTOM Tuláci Fr.MístekMuži - A
Fúsek TomášTOM MikulášoviceMuži - B
Fúsek OndřejTOM MikulášoviceNejmladší žáci
Fúsková AndreaTOM MikulášoviceStarší žákyně
Fúsková KvětaTOM MikulášoviceŽeny - B
Gabčo SamuelZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žáci
Gabzdylová HanaKČT OrlováStarší žákyně
Gach RomanTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Gachová DanielaTOM Tuláci Fr.MístekŽeny - A
Gajdošíková RenataTOM Svišti BohumínŽeny - B
Galetková AdélaAzimut 1403 NapajedlaMladší dorostenky
Gašková Lucie TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žákyně
Genco OndřejKČT OrlováMuži - A
Gencová MagdalénaKČT OrlováStarší dorostenky
Gilg TomášNezmaři BílovecStarší žáci
Hána TomášAzimut 1403 NapajedlaMuži - A
Harník DanAzimut 1403 NapajedlaMuži - A
Havrda PetrTOM Vejři LovosiceStarší žáci
Helisová SáraTOM Vejři LovosiceMladší žákyně
Hofman JakubTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žáci
Homolková MarkétaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - B
Homolková KláraTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žákyně
Homolová LucieTOM Paprsek Kr. PoleStarší dorostenky
Honzíková MartinaTOM 1412 OtrokoviceStarší dorostenky
Horák MichalTOM Horolezčata BrnoMuži - A
Horák DominikDivočáci FrýdlantNejmladší žáci
Horáková AgátaTOM Paprsek Kr. PoleStarší dorostenky
Horáková RenátaDivočáci FrýdlantŽeny - B
Horáková LucieDivočáci FrýdlantNejmladší žákyně
Horáková StelaNezmaři BílovecNejmladší žákyně
Hoťková DominikaKČT OrlováStarší žákyně
Houška VojtěchTOM Delfíni BorotínMuži - A
Hraško TerezieTOM Tuláci Fr.MístekStarší žákyně
Hrubá SilvieTOM Kamarádi PacovNejmladší žákyně
Hřebíková VeronikaTOM Kamarádi PacovŽeny - A
Huďa MatějŽlutý kvítek PalkoviceMladší žáci
Humhej JakubTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Husarik MatoušKČT OrlováMladší žáci
Charvátová RenataTOM MikulášoviceNejmladší žákyně
Chmelař FrantišekJunák Uherské HradištěNejmladší žáci
Jandová GabrielaZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší dorostenky
Jandová MagdalenaZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žákyně
Janeček MartinTOM 1419 OtrokoviceMladší dorostenci
Jelínek JanTOM Rokytná 409 BrnoStarší žáci
Jelínková AnnaTOM Rokytná 409 BrnoMladší žákyně
Jordanová JulieKČT OrlováNejmladší žákyně
Juránek Václav TOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žáci
Kalibová VeronikaTOM Vejři LovosiceŽeny - B
Kalousek PetrTOM MikulášoviceMuži - A
Kareš JanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Karhan ZdeněkTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Kazíková AlenaKČT OrlováMladší žákyně
Kazíková BarboraKČT OrlováStarší žákyně
Khestl VojtěchTOM Vejři LovosiceMladší žáci
Klibrová JanaDivočáci FrýdlantŽeny - B
Klos DanielKČT OrlováStarší žáci
Kocourek Matěj TOM MikulášoviceNejmladší žáci
Kodrlová AnnaJunák Uherské HradištěMladší dorostenky
Kohut DavidNezmaři BílovecNejmladší žáci
Koloničná RadkaTOM Tuláci Fr.MístekŽeny - A
Koloničný LiborTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Komjathy KryštofTOM Tuláci Fr.MístekMladší žáci
Konopáč VítTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Konopáč MatoušTOM Tuláci Fr.MístekMladší žáci
Konopáčová LeonaTOM Tuláci Fr.MístekŽeny - B
Konopáčová VendulaTOM Tuláci Fr.MístekNejmladší žákyně
Kopeček PetrDivočáci FrýdlantMuži - A
Kozelka VojtěchTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žáci
Kozelková EliškaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Kreibich Daniel TOM MikulášoviceMladší žáci
Kreibichová MichaelaTOM MikulášoviceŽeny - A
Kreuzerová GabrielaTOM Saturn PlzeňŽeny - B
Krchňák MikulášNezmaři BílovecNejmladší žáci
Krchňáková SáraNezmaři BílovecMladší žákyně
Krotil JakubTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Kubánek PavelNezmaři BílovecMuži - B
Kubánková MichaelaNezmaři BílovecŽeny - A
Kubešová KateřinaTOM Delfíni BorotínŽeny - B
Kubešová KarolínaTOM Delfíni BorotínStarší dorostenky
Kunorza AdamTOM 1419 OtrokoviceMladší žáci
Kunorzová KateřinaTOM 1412 OtrokoviceStarší dorostenky
Kůrka JanKČT OrlováMladší žáci
Kůrka JakubKČT OrlováNejmladší žáci
Kůsa VojtěchKraloviceMladší žáci
Kvíčalová AnetaTOM Svišti BohumínŽeny - A
Kykrychová NelaTOM Práčata RapšachNejmladší žákyně
Kyprová Klára TOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Lazar VojtěchDivočáci FrýdlantStarší žáci
Ligocká NellaKČT OrlováNejmladší žákyně
Lorincz Alexandr TOM 1419 OtrokoviceStarší žáci
Lörinczová AnnaTOM 1412 OtrokoviceMladší dorostenky
Macurová BarboraDivočáci FrýdlantStarší dorostenky
Magnusková VeronikaDivočáci FrýdlantMladší dorostenky
Machek VáclavTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Machorek LukášTOM MikulášoviceNejmladší žáci
Machorek DavidTOM MikulášoviceMuži - A
Machorková Jana Junák-český skaut Český BrodŽeny - A
Máchová MarkétaNezmaři BílovecŽeny - B
Manová LucieTOM Kamarádi PacovStarší žákyně
Marák Jiří KČT Slovan BřeclavMuži - B
Maráková BlankaKČT Slovan BřeclavMladší dorostenky
Maráková MarieKČT Slovan BřeclavŽeny - A
Márová VeronikaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Martincová Vanesa Junák-český skaut Český BrodMladší dorostenky
Maťaťa ViktorTOM Tuláci Fr.MístekMuži - A
Maťaťová KristýnaTOM Tuláci Fr.MístekMladší žákyně
Mathlouthi Hana TOM Saturn PlzeňNejmladší žákyně
Matula PatrikTOM 1419 OtrokoviceMladší žáci
Merta LadislavŽlutý kvítek PalkoviceStarší dorostenci
Mihalíková DenisaTOM Paprsek Kr. PoleStarší dorostenky
Michalová BarboraTOM Kamarádi PacovMladší žákyně
Milata MartinDivočáci FrýdlantStarší dorostenci
Mocíková EvaTOM MikulášoviceŽeny - B
Mocíková NatálieTOM MikulášoviceMladší žákyně
Nejedlá AdélaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenky
Němeček MilošTOM Delfíni BorotínMuži - B
Němeček DavidTOM Delfíni BorotínMuži - A
Novák MilanTOM Kamarádi PacovMuži - A
Novák MatyášDivočáci FrýdlantMladší žáci
Novotná ZuzanaTOM Delfíni BorotínŽeny - A
Nowaková JanaKČT OrlováNejmladší žákyně
Nowaková KristýnaKČT OrlováMladší dorostenky
Nowaková ValerieTOM Kamarádi PacovMladší žákyně
Ondrušová TerezaNezmaři BílovecMladší žákyně
Opěla JanDivočáci FrýdlantMladší žáci
Opletal DominikTOM Žďorbi OstravaStarší dorostenci
Otruba VojtěchTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žáci
Otruba JakubTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žáci
Ouška FrantišekTOM Práčata RapšachStarší žáci
Oušková VeronikaTOM Práčata RapšachStarší dorostenky
Oušková KláraTOM Práčata RapšachMladší žákyně
Palivec DavidTOM Delfíni BorotínMuži - A
Paluchová PetraKČT OrlováMladší žákyně
Papežová TerezaTOM Kamarádi PacovNejmladší žákyně
Pasterňák TomášTOM Tuláci Fr.MístekMuži - A
Pavlas Vít JakubŽlutý kvítek PalkoviceStarší žáci
Pavlík RobinKČT OrlováStarší dorostenci
Pavlů HanaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Pavlů HelenaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Pečená Agáta TOM Saturn PlzeňStarší žákyně
Petr JosefTOM MikulášoviceMuži - B
Plášil JosefTOM Kamarádi PacovMladší žáci
Plášil PetrTOM Kamarádi PacovNejmladší žáci
Plášil JiříTOM Kamarádi PacovNejmladší žáci
Plášilová EliškaTOM Kamarádi PacovMladší dorostenky
Plešinger Zdeněk TOM MikulášoviceMuži - A
Plicka PetrTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žáci
Plicková KateřinaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Pokluda DavidNezmaři BílovecMuži - A
Pokorná Anežka KraloviceNejmladší žákyně
Pokorná BlankaKraloviceŽeny - B
Pokorný MatějKraloviceMuži - A
Polachová TerezaDivočáci FrýdlantMladší dorostenky
Polášková HanaŽlutý kvítek PalkoviceStarší žákyně
Popel MikulášKraloviceNejmladší žáci
Popelová EliškaKraloviceMladší žákyně
Popová TerezaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenky
Popová KateřinaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Poslední KateřinaKraloviceMladší dorostenky
Prachař DanielDivočáci FrýdlantStarší žáci
Procházková LadislavaZŠ Kynšperk nad OhříŽeny - B
Proschl VojtěchTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Pudich JiříTOM Svišti BohumínMladší žáci
Puk DaliborTOM Svišti BohumínMuži - A
Rafajová Daniela TOM 1412 OtrokoviceMladší žákyně
Razima VojtěchTOM Kamarádi PacovStarší dorostenci
Rechtoriková LindaTOM Delfíni BorotínŽeny - A
Res RichardTOM Paprsek Kr. PoleStarší žáci
Res OndřejTOM Paprsek Kr. PoleNejmladší žáci
Resová LucieTOM Paprsek Kr. PoleNejmladší žákyně
Roubíček Petr Junák-český skaut Český BrodNejmladší žáci
Ryzí LukášDivočáci FrýdlantMladší žáci
Santariusová TerezaTOM Tuláci Fr.MístekStarší žákyně
Santariusová NikolaTOM Tuláci Fr.MístekNejmladší žákyně
Seidl JanTOM Kamarádi PacovStarší žáci
Seidlová AdélaTOM Kamarádi PacovMladší žákyně
Schejbalová KarolínaTOM Vejři LovosiceMladší dorostenky
Schiendlová JustýnaTOM Práčata RapšachMladší dorostenky
Scholaster ŠtěpánNezmaři BílovecMladší žáci
Simandl MatějJunák Uherské HradištěMladší žáci
Skala DanielTOM Svišti BohumínMladší žáci
Skalová Mária TOM Svišti BohumínNejmladší žákyně
Skotnicová PavlaDivočáci FrýdlantŽeny - A
Slabáková LenkaTOM Horolezčata BrnoŽeny - B
Sládek DavidKraloviceNejmladší žáci
Sládek LukášKraloviceStarší žáci
Smejová EsterDivočáci FrýdlantNejmladší žákyně
Smetana LadislavJunák Uherské HradištěMladší žáci
Smetanová HanaJunák Uherské HradištěŽeny - B
Sochová AnežkaŽlutý kvítek PalkoviceMladší dorostenky
Solichová BarbaraKČT OrlováNejmladší žákyně
Sosnovec DanielTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Srníčková ZoeTOM Svišti BohumínNejmladší žákyně
Staněk OndřejKraloviceMladší dorostenci
Staněk FilipKraloviceStarší dorostenci
Staňková VeronikaKraloviceMladší žákyně
Stejskal MilošTOM Horolezčata BrnoMuži - B
Stočes FilipTOM Delfíni BorotínMuži - A
Straková BarboraTOM Kamarádi PacovNejmladší žákyně
Strojilová KateřinaAzimut 1403 NapajedlaMladší dorostenky
Střítecký JakubTOM Práčata RapšachStarší žáci
Suchánková AdélaNezmaři BílovecMladší žákyně
Sukačová MonikaŽlutý kvítek PalkoviceStarší dorostenky
Sůva DavidTOM Kamarádi PacovStarší žáci
Svobodová KláraTOM Kamarádi PacovMladší dorostenky
Szlachtová HanaTOM Paprsek Kr. PoleMladší dorostenky
Šebestová ZuzanaTOM Suchdol n.L.Starší žákyně
Šikr OndřejTOM Práčata RapšachMladší žáci
Šikr DanielTOM Práčata RapšachNejmladší žáci
Šimek Vojtěch TOM MikulášoviceMuži - B
Šimek JanJunák Uherské HradištěMladší žáci
Šimková Eliška TOM MikulášoviceStarší žákyně
Šimralová Klára TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žákyně
Šimůnková Daniela TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenky
Šír MatějNezmaři BílovecNejmladší žáci
Škrabálek OndřejTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žáci
Šnajder OndřejŽlutý kvítek PalkoviceStarší žáci
Šrubařová HanaTOM 1412 OtrokoviceMladší žákyně
Šrubařová LucieTOM 1412 OtrokoviceStarší žákyně
Šťástková JitkaTOM Kamarádi PacovNejmladší žákyně
Štefanová Martina TOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Šurych OndřejTOM Kamarádi PacovNejmladší žáci
Šustr VojtěchTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Tenora Lukáš TOM Rokytná 409 BrnoMladší žáci
Tkáč VítězslavDivočáci FrýdlantStarší dorostenci
Tkáčová KarolínaDivočáci FrýdlantŽeny - A
Trojanová BarboraTOM MikulášoviceNejmladší žákyně
Trojanová AdélaTOM MikulášoviceNejmladší žákyně
Trojanová PavlínaTOM MikulášoviceŽeny - B
Trsek JanZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žáci
Tupý AdamKraloviceStarší žáci
Václavínek OndřejDivočáci FrýdlantStarší žáci
Vágner KarelTOM Kamarádi PacovMladší dorostenci
Vágner FilipTOM Kamarádi PacovMladší žáci
Vachta VojtěchTOM Kamarádi PacovMladší dorostenci
Válek JosefJunák Uherské HradištěNejmladší žáci
Válková EliškaJunák Uherské HradištěMladší žákyně
Vaněk PeterTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Váňová KarolínaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenky
Vantuch JakubTOM Tuláci Fr.MístekStarší žáci
Vaverka JonášJunák Uherské HradištěNejmladší žáci
Vávra KryštofTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Vavroš ŠtěpánNezmaři BílovecStarší žáci
Večeřová PatricieTOM 1412 OtrokoviceStarší žákyně
Večeřová AnnaZŠ+MŠ Č. VeleniceStarší žákyně
Vejrosta ZdeněkTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Vejrosta JanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Vejrostová RomanaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - B
Veruňková AdélaKraloviceMladší žákyně
Vilhelm JiříKČT OrlováMuži - B
Vincencová ViktorieTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Vítů MartinTOM Tuláci Fr.MístekMuži - A
Vlachynská LibušeJunák Uherské HradištěŽeny - B
Vlasák JakubJunák-český skaut Český BrodMladší žáci
Vodičková AnnaJunák-český skaut Český BrodStarší žákyně
Vodičková Ažběta Junák-český skaut Český BrodMladší žákyně
Volf MatějTOM Delfíni BorotínStarší žáci
Vošahlík MichalKČT OrlováNejmladší žáci
Vrána FrantišekJunák Uherské HradištěStarší žáci
Vránová KateřinaJunák Uherské HradištěStarší dorostenky
Výmolová AnnaŽlutý kvítek PalkoviceMladší žákyně
Výmolová LenkaŽlutý kvítek PalkoviceMladší dorostenky
Vyvialová KateřinaŽlutý kvítek PalkoviceŽeny - A
Wagnerová MarieZŠ Kynšperk nad OhříMladší dorostenky
Wagnerová MagdalénaZŠ Kynšperk nad OhříStarší žákyně
Zajíček FilipNezmaři BílovecMladší dorostenci
Zapletalová JulieKČT OrlováStarší žákyně
Zatloukalová KristýnaTOM Tuláci Fr.MístekStarší žákyně
Zeman MartinKraloviceMladší dorostenci
Zemanová KláraZŠ+MŠ Č. VeleniceStarší žákyně
Zimmel Jakub ZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší dorostenci
Žahour KarelTOM Práčata RapšachNejmladší žáci
Žálková MagdalénaTOM Tuláci Fr.MístekNejmladší žákyně
Žamberská KláraTOM Vejři LovosiceMladší žákyně
Žiaková MarianaZŠ+MŠ Č. VeleniceNejmladší žákyně
Žitková JanaKraloviceŽeny - B
Žitková MichaelaKraloviceNejmladší žákyně
Žižková LenkaDivočáci FrýdlantMladší žákyně
Žváková KateřinaŽlutý kvítek PalkoviceStarší žákyně