Seznam přihlášených - Mistrovství ČR + 4. ČP


Přehled přihlášených závodníků (188)
Jméno a příjmení Oddíl Kategorie
Babulíková EmaTOM Tuláci Fr.MístekNejmladší žákyně
Balajková ZuzanaKČT OrlováNejmladší žákyně
Baláková RomanaJunák Uherské HradištěStarší dorostenky
Běčák MartinDivočáci FrýdlantMladší dorostenci
Bílek PetrŽlutý kvítek PalkoviceMladší dorostenci
Blahuš PetrTOM 1419 OtrokoviceStarší dorostenci
Blahůšek JanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žáci
Blecha MichalTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Böhmová Veronika TOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Bojarčuková ErikaTOM Kamarádi PacovMladší dorostenky
Brabec TobiášTOM Svišti BohumínMladší žáci
Březina OndřejDivočáci FrýdlantStarší žáci
Březinová LenkaDivočáci FrýdlantNejmladší žákyně
Buczek JiříTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Buczková BeátaTOM Tuláci Fr.MístekMladší žákyně
Buncová KláraTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žákyně
Buncová AdélaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žákyně
Círal FrantišekTOM Práčata RapšachStarší dorostenci
Círal FrantišekTOM Práčata RapšachMuži - B
Círalová AnnaTOM Práčata RapšachMladší dorostenky
Čapek Vojtěch TOM Delfíni BorotínStarší žáci
Červenka AdamTOM Kamarádi PacovStarší žáci
Česnek Lomas BlancaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Došková EliškaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Dreslerová AnetaNezmaři BílovecStarší dorostenky
Fešar RadovanNezmaři BílovecMladší dorostenci
Fidlerová TáňaKČT OrlováŽeny - A
Figura PavelTOM Svišti BohumínMuži - A
Fógl MilanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Fojtíčková AlenaTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Freithová AnnaTOM Svišti BohumínMladší žákyně
Frňková MartinaDivočáci FrýdlantŽeny - A
Fryštacká AnnaKČT Velký ÚjezdŽeny - B
Fryštacký OndřejKČT Velký ÚjezdMuži - A
Fuksa LukášTOM Tuláci Fr.MístekMuži - A
Fúsek TomášTOM MikulášoviceMuži - B
Fúsková AndreaTOM MikulášoviceMladší žákyně
Fúsková KvětaTOM MikulášoviceŽeny - B
Gabzdylová HanaKČT OrlováStarší žákyně
Gach RomanTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Gachová DanielaTOM Tuláci Fr.MístekŽeny - B
Gachová DanielaTOM Tuláci Fr.MístekStarší dorostenky
Genco OndřejKČT OrlováMuži - A
Gencová MagdalénaKČT OrlováStarší dorostenky
Gilg TomášNezmaři BílovecMladší žáci
Havrda PetrTOM Vejři LovosiceMladší žáci
Hofman JakubTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žáci
Holub LukášTOM Delfíni BorotínStarší žáci
Horáková LucieDivočáci FrýdlantNejmladší žákyně
Horáková RenátaDivočáci FrýdlantŽeny - B
Hoťková DominikaKČT OrlováStarší žákyně
Hraško TerezieTOM Tuláci Fr.MístekStarší žákyně
Hřebíková VeronikaTOM Kamarádi PacovŽeny - A
Jandová GabrielaZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší dorostenky
Jandová MagdalenaZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žákyně
Janeček TomášTOM 1419 OtrokoviceStarší dorostenci
Janeček MartinTOM 1419 OtrokoviceMladší dorostenci
Jelínek JanJunák-český skaut Český BrodMladší dorostenci
Kareš JanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Karhan ZdeněkTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenci
Kašpar VojtěchJunák-český skaut Český BrodMuži - A
Klibrová JanaDivočáci FrýdlantŽeny - B
Kodrlová AnnaJunák Uherské HradištěStarší žákyně
Kohut DavidNezmaři BílovecNejmladší žáci
Kolmistr TomášTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Koloničný LiborTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Kopeček PetrDivočáci FrýdlantMuži - A
Kosinová Lucie TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Kozelka VojtěchTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žáci
Kozelková EliškaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žákyně
Kreibich Daniel TOM MikulášoviceNejmladší žáci
Kreibichová MichaelaTOM MikulášoviceŽeny - A
Kreuzerová GabrielaTOM Saturn PlzeňŽeny - B
Kubánek PavelNezmaři BílovecMuži - B
Kubánková MichaelaNezmaři BílovecStarší dorostenky
Kubešová IvanaTOM Delfíni BorotínŽeny - B
Kunorzová KateřinaTOM 1412 OtrokoviceStarší dorostenky
Kůrka JanKČT OrlováNejmladší žáci
Kůsa VojtěchKraloviceMladší žáci
Levan TomášTOM MikulášoviceMuži - A
Macurová BarboraDivočáci FrýdlantMladší dorostenky
Magnusková VeronikaDivočáci FrýdlantMladší dorostenky
Machač PetrTOM Práčata RapšachStarší žáci
Machorková Jana Junák-český skaut Český BrodŽeny - A
Máchová MarkétaNezmaři BílovecŽeny - B
Málek AlbertTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Maťaťa ViktorTOM Tuláci Fr.MístekMuži - A
Maťaťová KristýnaTOM Tuláci Fr.MístekMladší žákyně
Matula PatrikTOM 1419 OtrokoviceNejmladší žáci
Merta LadislavŽlutý kvítek PalkoviceMladší dorostenci
Milata MartinDivočáci FrýdlantStarší dorostenci
Mocíková EvaTOM MikulášoviceŽeny - B
Mukařovská LucieJunák-český skaut Český BrodStarší dorostenky
Mukařovská Karolína Junák-český skaut Český BrodMladší dorostenky
Němeček DavidTOM Delfíni BorotínMuži - A
Němeček MilošTOM Delfíni BorotínMuži - B
Novák MilanTOM Kamarádi PacovStarší dorostenci
Novotná ZuzanaTOM Delfíni BorotínŽeny - A
Nowaková JanaKČT OrlováNejmladší žákyně
Nowaková KristýnaKČT OrlováStarší žákyně
Opěla JanDivočáci FrýdlantMladší žáci
Ouška FrantišekTOM Práčata RapšachMladší žáci
Oušková KláraTOM Práčata RapšachNejmladší žákyně
Palivec DavidTOM Delfíni BorotínMuži - A
Paluchová PetraKČT OrlováNejmladší žákyně
Pasterňák TomášTOM Tuláci Fr.MístekMuži - A
Pavlík RobinKČT OrlováStarší dorostenci
Pavlů HelenaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Pavlů HanaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žákyně
Petr JosefTOM MikulášoviceMuži - B
Pinc MartinTOM Delfíni BorotínStarší dorostenci
Plášil JosefTOM Kamarádi PacovMladší žáci
Plášilová EliškaTOM Kamarádi PacovMladší dorostenky
Plešinger Zdeněk TOM MikulášoviceMuži - A
Plicka PetrTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žáci
Plicková KateřinaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Pokluda DavidNezmaři BílovecMuži - A
Pokludová ŠárkaNezmaři BílovecŽeny - A
Polachová TerezaDivočáci FrýdlantMladší dorostenky
Polášková HanaŽlutý kvítek PalkoviceStarší žákyně
Popel KarelKraloviceMuži - B
Popová TerezaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenky
Popová KateřinaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Poslední KateřinaKraloviceMladší dorostenky
Procházka ŠimonJunák-český skaut Český BrodMladší dorostenci
Procházka VítTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Procházková LadislavaZŠ Kynšperk nad OhříŽeny - B
Procházková ZuzanaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Proschl VojtěchTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenci
Račan VáclavHUSOT StrakoniceMuži - B
Razima VojtěchTOM Kamarádi PacovStarší dorostenci
Rechtoriková LindaTOM Delfíni BorotínŽeny - A
Roubíček Petr Junák-český skaut Český BrodNejmladší žáci
Řeháčková MarkétaNezmaři BílovecŽeny - A
Santariusová TerezaTOM Tuláci Fr.MístekMladší žákyně
Schicker ZbyněkTOM Práčata RapšachStarší žáci
Scholaster ŠtěpánNezmaři BílovecNejmladší žáci
Skala DanielTOM Svišti BohumínMladší žáci
Skalová Mária TOM Svišti BohumínNejmladší žákyně
Slabáková LenkaTOM Horolezčata BrnoŽeny - B
Sládek LukášKraloviceStarší žáci
Sládek DavidKraloviceNejmladší žáci
Smetanová HanaJunák Uherské HradištěŽeny - B
Sochová AnežkaŽlutý kvítek PalkoviceStarší žákyně
Sosnovec DanielTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Staněk OndřejKraloviceStarší žáci
Staněk FilipKraloviceMladší dorostenci
Staňková VeronikaKraloviceMladší žákyně
Sukačová MonikaŽlutý kvítek PalkoviceMladší dorostenky
Svobodová KláraTOM Kamarádi PacovStarší žákyně
Šebesta RadekTOM Suchdol n.L.Starší dorostenci
Šebestová ZuzanaTOM Suchdol n.L.Starší žákyně
Šimková KateřinaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenky
Šimková Eliška TOM MikulášoviceMladší žákyně
Škrabálek OndřejTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Špaldoň MarekTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Štefl MiroslavKraloviceMuži - A
Šteflová KateřinaKraloviceMladší dorostenky
Tkáčová KarolínaDivočáci FrýdlantStarší dorostenky
Tupý AdamKraloviceStarší žáci
Tvrzník Matěj Junák-český skaut Český BrodStarší dorostenci
Václavínek OndřejDivočáci FrýdlantStarší žáci
Vágner KarelTOM Kamarádi PacovStarší žáci
Vachta VojtěchTOM Kamarádi PacovStarší žáci
Válek JosefJunák Uherské HradištěNejmladší žáci
Vaněk Vítězslav TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Váňová KarolínaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Vantuch JakubTOM Tuláci Fr.MístekMladší žáci
Vávra KryštofTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Vavřík JanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Vejrosta JanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Vejrostová RomanaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - B
Vilhelm JiříKČT OrlováMuži - B
Vlachynská LibušeJunák Uherské HradištěŽeny - B
Vlasák MarekJunák-český skaut Český BrodMladší dorostenci
Vodička VojtěchJunák-český skaut Český BrodStarší žáci
Vodičková Ažběta Junák-český skaut Český BrodNejmladší žákyně
Vyvialová KateřinaŽlutý kvítek PalkoviceStarší dorostenky
Wagnerová MagdalénaZŠ Kynšperk nad OhříMladší žákyně
Wagnerová MarieZŠ Kynšperk nad OhříStarší žákyně
Zajíček FilipNezmaři BílovecMladší dorostenci
Zapletal JakubKČT OrlováMladší dorostenci
Zatloukalová KristýnaTOM Tuláci Fr.MístekMladší žákyně
Zázvorková Kamila TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žákyně
Zázvorková JanaKČT OrlováStarší dorostenky
Zeman MartinKraloviceStarší žáci
Zimmel Jakub ZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší dorostenci
Zumrová Kristýna Junák-český skaut Český BrodStarší dorostenky