Seznam přihlášených - 3. závod ČP (Kralupy nad Vlt.)


Přehled přihlášených závodníků (305)
Jméno a příjmení Oddíl Kategorie
Adam VojtěchTOM Práčata RapšachMladší žáci
Babulíková EmaTOM Tuláci Fr.MístekNejmladší žákyně
Balajková ZuzanaKČT OrlováNejmladší žákyně
Balajková KláraKČT OrlováStarší žákyně
Baláková RomanaJunák Uherské HradištěStarší dorostenky
Bartošovský PavelTOM Horolezčata BrnoNejmladší žáci
Běčák MartinDivočáci FrýdlantMladší dorostenci
Blahůšek JanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žáci
Blecha JosefTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Blecha JanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Blecha MichalTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Böhmová Veronika TOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Bojarčuková ErikaTOM Kamarádi PacovMladší dorostenky
Boučková AnnaTOM Tuláci Fr.MístekStarší žákyně
Brabec TobiášTOM Svišti BohumínMladší žáci
Březina PetrJunák Uherské HradištěStarší dorostenci
Březina OndřejDivočáci FrýdlantStarší žáci
Březinová PavlínaJunák Uherské HradištěStarší žákyně
Březinová LenkaDivočáci FrýdlantNejmladší žákyně
Buczek JiříTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Buczková BeátaTOM Tuláci Fr.MístekMladší žákyně
Buczková AdélaTOM Tuláci Fr.MístekNejmladší žákyně
Buczková JanaTOM Tuláci Fr.MístekŽeny - B
Buncová KláraTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žákyně
Cídlová HanaTOM Horolezčata BrnoŽeny - B
Círal FrantišekTOM Práčata RapšachMuži - B
Círalová AnnaTOM Práčata RapšachMladší dorostenky
Čapek Vojtěch TOM Delfíni BorotínStarší žáci
Čepcová NelaKraloviceNejmladší žákyně
Červenka AdamTOM Kamarádi PacovStarší žáci
Česnek Lomas EduardTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žáci
Česnek Lomas BlancaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Daniš DominikZŠ Kynšperk nad OhříMladší žáci
Decker JakubTOM Práčata RapšachNejmladší žáci
Došková EliškaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Dreslerová AnetaNezmaři BílovecStarší dorostenky
Dušek VilémZŠ Kynšperk nad OhříStarší dorostenci
Dvořáková TerezaTOM Práčata RapšachNejmladší žákyně
Eisenmann RobertZŠ Kynšperk nad OhříMladší dorostenci
Fidlerová TáňaKČT OrlováŽeny - A
Figura PavelTOM Svišti BohumínMuži - A
Filla MarekTOM Rokytná 409 BrnoMladší žáci
Fógl MilanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Fojtíčková AlenaTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Fridrichová JanaJunák Uherské HradištěNejmladší žákyně
Frňková MartinaDivočáci FrýdlantŽeny - A
Fryštacká AnnaKČT Velký ÚjezdŽeny - B
Fryštacká MarkétaKČT Velký ÚjezdŽeny - A
Fryštacký OndřejKČT Velký ÚjezdMuži - A
Fuksa LukášTOM Tuláci Fr.MístekMuži - A
Fúsek TomášTOM MikulášoviceMuži - B
Fúsek OndřejTOM MikulášoviceNejmladší žáci
Fuska ŠtefanZŠ Kynšperk nad OhříStarší žáci
Fuska ŠtefanZŠ Kynšperk nad OhříMuži - B
Fúsková AndreaTOM MikulášoviceMladší žákyně
Fusková BáraZŠ Kynšperk nad OhříMladší žákyně
Fúsková KvětaTOM MikulášoviceŽeny - B
Gabčo SamuelZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žáci
Gabzdylová HanaKČT OrlováStarší žákyně
Gach RomanTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Gachová DanielaTOM Tuláci Fr.MístekŽeny - B
Gachová DanielaTOM Tuláci Fr.MístekStarší dorostenky
Genco OndřejKČT OrlováMuži - A
Gencová MagdalénaKČT OrlováStarší dorostenky
Gilg TomášNezmaři BílovecMladší žáci
Ginzel FilipTOM Práčata RapšachMladší dorostenci
Gottliebová Petra TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Habartová RomanaJunák Uherské HradištěNejmladší žákyně
Hankovec MilanHUSOT StrakoniceMuži - B
Havrda PetrTOM Vejři LovosiceMladší žáci
Hejlek MartinZŠ Kynšperk nad OhříNejmladší žáci
Hejný PavelHUSOT StrakoniceMladší žáci
Helisová SáraTOM Vejři LovosiceMladší žákyně
Hofman JakubTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žáci
Hofmanová MagdalenaHroši Chodov 6110Nejmladší žákyně
Holub JakubZŠ Kynšperk nad OhříStarší žáci
Holub LukášTOM Delfíni BorotínStarší žáci
Homolková MarkétaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - B
Horák MichalTOM Horolezčata BrnoMuži - A
Horák DominikDivočáci FrýdlantNejmladší žáci
Horáková StelaNezmaři BílovecNejmladší žákyně
Horáková LucieDivočáci FrýdlantNejmladší žákyně
Horáková RenátaDivočáci FrýdlantŽeny - B
Hoťková DominikaKČT OrlováStarší žákyně
Hraško TerezieTOM Tuláci Fr.MístekStarší žákyně
Hřebíková VeronikaTOM Kamarádi PacovŽeny - A
Charvátová RenataTOM MikulášoviceNejmladší žákyně
Jandová GabrielaZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší dorostenky
Jandová MagdalenaZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žákyně
Jaššová KamilaDivočáci FrýdlantŽeny - A
Jedlička TomášHUSOT StrakoniceStarší žáci
Jelínek JanJunák-český skaut Český BrodMladší dorostenci
Jun DavidSkaut Týnec n. SázavouNejmladší žáci
Kalousek PetrTOM MikulášoviceMuži - A
Kareš JanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Karhan ZdeněkTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenci
Kašpar VojtěchJunák-český skaut Český BrodMuži - A
Kazíková AlenaKČT OrlováMladší žákyně
Kazíková BarboraKČT OrlováMladší žákyně
Khestl VojtěchTOM Vejři LovosiceNejmladší žáci
Kicová ŽanetaTOM Práčata RapšachStarší žákyně
Klibrová JanaDivočáci FrýdlantŽeny - B
Kocina RomanTOM Práčata RapšachStarší žáci
Kocourek Matěj TOM MikulášoviceNejmladší žáci
Kodrlová AnnaJunák Uherské HradištěStarší žákyně
Kohlová ZuzanaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Kohut DavidNezmaři BílovecNejmladší žáci
Kolmistr TomášTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Komjathy KryštofTOM Tuláci Fr.MístekMladší žáci
Kopeček PetrDivočáci FrýdlantMuži - A
Kosinová Lucie TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Kouřil VojtěchTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Kozelka VojtěchTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žáci
Kozelka FrantišekTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Kozelková EliškaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žákyně
Kreibich Daniel TOM MikulášoviceNejmladší žáci
Kreibichová MichaelaTOM MikulášoviceŽeny - A
Krejbich Radim TOM Vejři LovosiceNejmladší žáci
Kreuzerová GabrielaTOM Saturn PlzeňŽeny - B
Krchňáková SáraNezmaři BílovecMladší žákyně
Krotil JakubTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Kubánek PavelNezmaři BílovecMuži - B
Kubánková MichaelaNezmaři BílovecStarší dorostenky
Kubaryč ŠimonSkaut Týnec n. SázavouNejmladší žáci
Kubešová IvanaTOM Delfíni BorotínŽeny - B
Kubešová KateřinaTOM Delfíni BorotínŽeny - B
Kůrka JanKČT OrlováNejmladší žáci
Kůsa VojtěchKraloviceMladší žáci
Kůsa ŠimonKraloviceNejmladší žáci
Lazar VojtěchDivočáci FrýdlantMladší žáci
Levan TomášTOM MikulášoviceMuži - A
Lhotská AndreaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Ludvík JaroslavTOM Vejři LovosiceMladší žáci
Macurová BarboraDivočáci FrýdlantMladší dorostenky
Magnusková VeronikaDivočáci FrýdlantMladší dorostenky
Mach MarekTOM PředměřiceStarší žáci
Mach MatyášTOM PředměřiceMladší žáci
Machač PetrTOM Práčata RapšachStarší žáci
Machek VáclavTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Machorek LukášTOM MikulášoviceNejmladší žáci
Machorek DavidTOM MikulášoviceMuži - A
Machorková Jana Junák-český skaut Český BrodŽeny - A
Malá KateřinaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - B
Mareš VladimírTOM Kamarádi PacovMuži - A
Mařincová LucieTOM Kamarádi PacovStarší žákyně
Maťaťa ViktorTOM Tuláci Fr.MístekMuži - A
Maťaťová KristýnaTOM Tuláci Fr.MístekMladší žákyně
Matula PatrikTOM 1419 OtrokoviceNejmladší žáci
Mazanec JakubHroši Chodov 6110Nejmladší žáci
Mikudimová EvaTOM Práčata RapšachNejmladší žákyně
Mocíková EvaTOM MikulášoviceŽeny - B
Mocíková NatálieTOM MikulášoviceNejmladší žákyně
Nejedlá AdélaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Němeček MilošTOM Delfíni BorotínMuži - B
Němeček DavidTOM Delfíni BorotínMuži - A
Novák MilanTOM Kamarádi PacovStarší dorostenci
Novotný MartinHUSOT StrakoniceMladší žáci
Novotný VojtěchTOM Delfíni BorotínMuži - A
Nový PetrTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Nowaková KristýnaKČT OrlováStarší žákyně
Nowaková JanaKČT OrlováNejmladší žákyně
Oktábec VojtěchSkaut Týnec n. SázavouMuží - A
Oktábec JiříSkaut Týnec n. SázavouMuži - A
Opěla JanDivočáci FrýdlantMladší žáci
Ouška FrantišekTOM Práčata RapšachMladší žáci
Oušková VeronikaTOM Práčata RapšachStarší dorostenky
Oušková KláraTOM Práčata RapšachNejmladší žákyně
Palivec DavidTOM Delfíni BorotínMuži - A
Paluchová PetraKČT OrlováNejmladší žákyně
Pasterňák TomášTOM Tuláci Fr.MístekMuži - A
Pavlík RobinKČT OrlováStarší dorostenci
Pavlů HelenaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Pavlů PetrTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Pavlů HanaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žákyně
Pázlerová Lucie TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Pečená Agáta TOM Saturn PlzeňMladší žákyně
Pecháček MatějJunák Uherské HradištěMladší žáci
Pechová LenkaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Petr JosefTOM MikulášoviceMuži - B
Petr MatějTOM PředměřiceStarší žáci
Pinc MartinTOM Delfíni BorotínStarší dorostenci
Plášil JosefTOM Kamarádi PacovMladší žáci
Plášil VítTOM Kamarádi PacovNejmladší žáci
Plášil JiříTOM Kamarádi PacovNejmladší žáci
Plášil PetrTOM Kamarádi PacovNejmladší žáci
Plášilová EliškaTOM Kamarádi PacovMladší dorostenky
Plešinger Zdeněk TOM MikulášoviceMuži - A
Plicka PetrTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žáci
Plicková KateřinaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Pokluda DavidNezmaři BílovecMuži - A
Pokludová ŠárkaNezmaři BílovecŽeny - A
Pokorná BlankaKraloviceŽeny - B
Pokorná Anežka KraloviceNejmladší žákyně
Pokorný TomášKraloviceMuži - B
Pokorný MatějKraloviceMuži - A
Polachová TerezaDivočáci FrýdlantMladší dorostenky
Pomikálek JiříHroši Chodov 6110Nejmladší žáci
Pompová JanaTOM Svišti BohumínStarší dorostenky
Pop PetrTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Popel MikulášKraloviceNejmladší žáci
Popel KarelKraloviceMuži - B
Popelová EliškaKraloviceMladší žákyně
Popová TerezaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenky
Popová KateřinaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Poslední KateřinaKraloviceMladší dorostenky
Prachař DanielDivočáci FrýdlantStarší žáci
Procházka VítTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Procházka ŠimonJunák-český skaut Český BrodMladší dorostenci
Procházková ZuzanaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Procházková LadislavaZŠ Kynšperk nad OhříŽeny - B
Proschl VojtěchTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenci
Prosický MatyášSkaut Týnec n. SázavouStarší žáci
Přibyl LubošTOM MikulášoviceMuži - B
Pulec JanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Račan VáclavHUSOT StrakoniceMladší dorostenci
Račan VáclavHUSOT StrakoniceMuži - B
Račan JanHUSOT StrakoniceStarší žáci
Razima VojtěchTOM Kamarádi PacovStarší dorostenci
Rechtoriková LindaTOM Delfíni BorotínŽeny - A
Roubíček Petr Junák-český skaut Český BrodNejmladší žáci
Řeháčková MarkétaNezmaři BílovecŽeny - A
Santariusová TerezaTOM Tuláci Fr.MístekMladší žákyně
Seidl JanTOM Kamarádi PacovStarší žáci
Seidlová AdélaTOM Kamarádi PacovNejmladší žákyně
Schicker ZbyněkTOM Práčata RapšachStarší žáci
Scholaster ŠtěpánNezmaři BílovecNejmladší žáci
Silovská BeátaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žákyně
Simandl MatějJunák Uherské HradištěNejmladší žáci
Skala DanielTOM Svišti BohumínMladší žáci
Slabáková LenkaTOM Horolezčata BrnoŽeny - B
Sládek DavidKraloviceNejmladší žáci
Sládek LukášKraloviceStarší žáci
Smetanová HanaJunák Uherské HradištěŽeny - B
Solichová BarbaraKČT OrlováNejmladší žákyně
Sosnovec DanielTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Staněk OndřejKraloviceStarší žáci
Staněk FilipKraloviceMladší dorostenci
Staňková VeronikaKraloviceMladší žákyně
Stejskal MilošTOM Horolezčata BrnoMuži - B
Stočes FilipTOM Delfíni BorotínMuži - A
Střítecký JakubTOM Práčata RapšachStarší žáci
Sůva DavidTOM Kamarádi PacovStarší žáci
Svobodová KláraTOM Kamarádi PacovStarší žákyně
Šebesta RadekTOM Suchdol n.L.Starší dorostenci
Šebestová ZuzanaTOM Suchdol n.L.Starší žákyně
Šikr DanielTOM Práčata RapšachNejmladší žáci
Šikr OndřejTOM Práčata RapšachNejmladší žáci
Šimek JanJunák Uherské HradištěMladší žáci
Šimková KateřinaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenky
Šimková Eliška TOM MikulášoviceMladší žákyně
Šimůnková Daniela TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Škrabálek OndřejTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Špáda PetrTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Šťástková JitkaTOM Kamarádi PacovNejmladší žákyně
Šteflová KateřinaKraloviceMladší dorostenky
Šustr VojtěchTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Tkáčová KarolínaDivočáci FrýdlantStarší dorostenky
Tomášek JakubSkaut Týnec n. SázavouNejmladší žáci
Trojanová BarboraTOM MikulášoviceNejmladší žákyně
Trojanová PavlínaTOM MikulášoviceŽeny - B
Trsek JanZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žáci
Tůmová HelenaZŠ Kynšperk nad OhříŽeny - A
Tupý AdamKraloviceStarší žáci
Tvrzník Matěj Junák-český skaut Český BrodStarší dorostenci
Vacek MarekTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Václavínek OndřejDivočáci FrýdlantStarší žáci
Vágner KarelTOM Kamarádi PacovStarší žáci
Vágner FilipTOM Kamarádi PacovNejmladší žáci
Vachta VojtěchTOM Kamarádi PacovStarší žáci
Váňa MatoušTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Vaněk Vítězslav TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Váňová KarolínaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Vantuch JakubTOM Tuláci Fr.MístekMladší žáci
Vaverka HynekJunák Uherské HradištěMladší žáci
Vávra KryštofTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Vavřík JanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Vavříková Lucie TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Večeřová AnnaZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žákyně
Vejrosta JanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Vejrostová RomanaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - B
Veruňková AdélaKraloviceMladší žákyně
Vilhelm JiříKČT OrlováMuži - B
Vlachynská LibušeJunák Uherské HradištěŽeny - B
Vlasák MarekJunák-český skaut Český BrodMladší dorostenci
Vodička VojtěchJunák-český skaut Český BrodStarší žáci
Vodičková Ažběta Junák-český skaut Český BrodNejmladší žákyně
Vrána FrantišekJunák Uherské HradištěMladší žáci
Wagnerová MarieZŠ Kynšperk nad OhříStarší žákyně
Wagnerová MagdalénaZŠ Kynšperk nad OhříMladší žákyně
Zapletal JakubKČT OrlováMladší dorostenci
Zapletalová JulieKČT OrlováMladší žákyně
Zatloukalová KristýnaTOM Tuláci Fr.MístekMladší žákyně
Zázvorková Kamila TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žákyně
Zázvorková VandaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žákyně
Zeman MartinKraloviceStarší žáci
Zemanová Markéta KraloviceNejmladší žákyně
Zemanová KláraZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žákyně
Zimmel Jakub ZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší dorostenci
Získalová ŠarlotaTOM Kamarádi PacovNejmladší žákyně
Zlamšídlová TerezaZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žákyně
Zumrová Kristýna Junák-český skaut Český BrodStarší dorostenky
Žahourová TerezaTOM Práčata RapšachStarší žákyně
Žahourová KarolínaTOM Práčata RapšachNejmladší žákyně
Žitková KateřinaKraloviceStarší žákyně
Žitková MichaelaKraloviceNejmladší žákyně