Seznam přihlášených - 1. závod ČP (Uherské Hradiště)


Přehled přihlášených závodníků (320)
Jméno a příjmení Oddíl Kategorie
Babulíková EmaTOM Tuláci Fr.MístekNejmladší žákyně
Bajtek JiříŽlutý kvítek PalkoviceStarší dorostenci
Bajtková JanaŽlutý kvítek PalkoviceStarší dorostenky
Balajková ZuzanaKČT OrlováNejmladší žákyně
Balajková KláraKČT OrlováStarší žákyně
Bartošovský PavelTOM Horolezčata BrnoNejmladší žáci
Běčák MartinDivočáci FrýdlantMladší dorostenci
Bílek PetrŽlutý kvítek PalkoviceMladší dorostenci
Bilík DenisTOM 1419 OtrokoviceMuži - A
Blahuš PetrTOM 1419 OtrokoviceStarší dorostenci
Blažková GabrielaDivočáci FrýdlantNejmladší žákyně
Blecha JosefTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Blecha MichalTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Blecha JanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Böhm DavidTOM Rokytná 409 BrnoMladší žáci
Böhmová ReginaTOM Rokytná 409 BrnoŽeny - B
Böhmová Veronika TOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Bojarčuková ErikaTOM Kamarádi PacovMladší dorostenky
Boučková AnnaTOM Tuláci Fr.MístekStarší žákyně
Březina OndřejDivočáci FrýdlantStarší žáci
Březina PetrJunák Uherské HradištěStarší dorostenci
Březinová PavlínaJunák Uherské HradištěStarší žákyně
Březinová LenkaDivočáci FrýdlantNejmladší žákyně
Buczek JiříTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Buczková BeátaTOM Tuláci Fr.MístekMladší žákyně
Buczková AdélaTOM Tuláci Fr.MístekNejmladší žákyně
Buczková JanaTOM Tuláci Fr.MístekŽeny - B
Buncová AdélaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žákyně
Buncová KláraTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žákyně
Cídlová HanaTOM Horolezčata BrnoŽeny - B
Círal FrantišekTOM Práčata RapšachMuži - B
Círal FrantišekTOM Práčata RapšachStarší dorostenci
Círalová AnnaTOM Práčata RapšachMladší dorostenky
Čambala JanTOM 1419 OtrokoviceMladší žáci
Černá JitkaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Červenka AdamTOM Kamarádi PacovStarší žáci
Česnek Lomas EduardTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žáci
Česnek Lomas BlancaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Decker JakubTOM Práčata RapšachNejmladší žáci
Doležalová Kateřina TOM Rokytná 409 BrnoMladší žákyně
Došková EliškaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Dreslerová AnetaNezmaři BílovecStarší dorostenky
Dušičková AnežkaKraloviceNejmladší žákyně
Fešar RadovanNezmaři BílovecMladší dorostenci
Fidlerová TáňaKČT OrlováŽeny - A
Figura PavelTOM Svišti BohumínMuži - A
Filla MarekTOM Rokytná 409 BrnoMladší žáci
Fógl MilanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Fojtíčková AlenaTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Freithová AnnaTOM Svišti BohumínMladší žákyně
Freithová TerezaTOM Svišti BohumínNejmladší žákyně
Fridrichová JanaJunák Uherské HradištěNejmladší žákyně
Frňková MartinaDivočáci FrýdlantŽeny - A
Fryštacká AnnaKČT Velký ÚjezdŽeny - B
Fryštacká MarkétaKČT Velký ÚjezdŽeny - A
Fryštacký OndřejKČT Velký ÚjezdMuži - A
Fuksa LukášTOM Tuláci Fr.MístekMuži - A
Fúsek OndřejTOM MikulášoviceNejmladší žáci
Fúsek TomášTOM MikulášoviceMuži - B
Fúsková KvětaTOM MikulášoviceŽeny - B
Fúsková AndreaTOM MikulášoviceMladší žákyně
Gabčo SamuelZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žáci
Gabzdylová HanaKČT OrlováStarší žákyně
Gach RomanTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Gachová DanielaTOM Tuláci Fr.MístekŽeny - B
Gachová DanielaTOM Tuláci Fr.MístekStarší dorostenky
Gašková Lucie TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žákyně
Genco OndřejKČT OrlováMuži - A
Gencová MagdalénaKČT OrlováStarší dorostenky
Gilg TomášNezmaři BílovecMladší žáci
Habartová RomanaJunák Uherské HradištěNejmladší žákyně
Haleš MichalŽlutý kvítek PalkoviceMuži - A
Hána TomášAzimut 1403 NapajedlaMuži - A
Hankovec MilanHUSOT StrakoniceMuži - B
Harník DanAzimut 1403 NapajedlaMuži - A
Hofman JakubTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žáci
Honzíková MartinaTOM 1412 OtrokoviceMladší dorostenky
Horák DominikDivočáci FrýdlantNejmladší žáci
Horák MichalTOM Horolezčata BrnoMuži - A
Horáková StelaNezmaři BílovecNejmladší žákyně
Horáková RenátaDivočáci FrýdlantŽeny - B
Horáková LucieDivočáci FrýdlantNejmladší žákyně
Hoťková DominikaKČT OrlováStarší žákyně
Hraško TerezieTOM Tuláci Fr.MístekStarší žákyně
Hrdličková JulieTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Hřebíková VeronikaTOM Kamarádi PacovŽeny - A
Huďa MatějŽlutý kvítek PalkoviceMladší žáci
Huďová AnnaŽlutý kvítek PalkoviceMladší dorostenky
Charvátová RenataTOM MikulášoviceNejmladší žákyně
Chytil LukášLenochod BřezolupyMuži - A
Chytilová Lucie Lenochod BřezolupyŽeny - A
Chytilová DanielaLenochod BřezolupyMladší dorostenky
Jandová MagdalenaZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žákyně
Jandová GabrielaZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší dorostenky
Janeček MartinTOM 1419 OtrokoviceMladší dorostenci
Janeček TomášTOM 1419 OtrokoviceStarší dorostenci
Jelínek JanTOM Rokytná 409 BrnoStarší žáci
Jelínková AnnaTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
John FilipNezmaři BílovecStarší žáci
Jun DavidSkaut Týnec n. SázavouNejmladší žáci
Juránek OndřejTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žáci
Juránek Václav TOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žáci
Kaiser FrantišekDivočáci FrýdlantNejmladší žáci
Kalousek PetrTOM MikulášoviceMuži - A
Karhan ZdeněkTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenci
Kazíková BarboraKČT OrlováMladší žákyně
Klibrová JanaDivočáci FrýdlantŽeny - B
Kodrlová AnnaJunák Uherské HradištěStarší žákyně
Kohnová PavlínaAzimut 1403 NapajedlaStarší žákyně
Kohut DavidNezmaři BílovecNejmladší žáci
Kolmistr TomášTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Komjathy KryštofTOM Tuláci Fr.MístekMladší žáci
Kopeček PetrDivočáci FrýdlantMuži - A
Kosinová Lucie TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Kouřil VojtěchTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Kozelka VojtěchTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žáci
Kozelková EliškaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žákyně
Kreibich Daniel TOM MikulášoviceNejmladší žáci
Kreibichová MichaelaTOM MikulášoviceŽeny - A
Kreuzerová GabrielaTOM Saturn PlzeňŽeny - B
Krchňáková SáraNezmaři BílovecMladší žákyně
Krotil JakubTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Kubánek PavelNezmaři BílovecMuži - B
Kubánková MichaelaNezmaři BílovecStarší dorostenky
Kubešová IvanaTOM Delfíni BorotínŽeny - B
Kunorzová KateřinaTOM 1412 OtrokoviceStarší dorostenky
Kůrka JanKČT OrlováNejmladší žáci
Kůsa ŠimonKraloviceNejmladší žáci
Kůsa VojtěchKraloviceMladší žáci
Lazar VojtěchDivočáci FrýdlantMladší žáci
Levan TomášTOM MikulášoviceMuži - A
Lhotská AndreaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Linart Jakub Žlutý kvítek PalkoviceMuži - A
Linart JanŽlutý kvítek PalkoviceMladší žáci
Lorincz Alexandr TOM 1419 OtrokoviceStarší žáci
Lörinczová AnnaTOM 1412 OtrokoviceMladší dorostenky
Macurová BarboraDivočáci FrýdlantMladší dorostenky
Magnusková VeronikaDivočáci FrýdlantMladší dorostenky
Machač OndřejTOM Práčata RapšachNejmladší žáci
Machač PetrTOM Práčata RapšachStarší žáci
Machek VáclavTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Machorek LukášTOM MikulášoviceNejmladší žáci
Machorková Jana Junák-český skaut Český BrodŽeny - A
Máchová MarkétaNezmaři BílovecŽeny - B
Malá KateřinaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - B
Marek JanKČT OrlováStarší žáci
Mareš VladimírTOM Kamarádi PacovMuži - A
Mařincová LucieTOM Kamarádi PacovStarší žákyně
Maťaťa ViktorTOM Tuláci Fr.MístekMuži - A
Maťaťová KristýnaTOM Tuláci Fr.MístekMladší žákyně
Matula PatrikTOM 1419 OtrokoviceNejmladší žáci
Merta LadislavŽlutý kvítek PalkoviceMladší dorostenci
Michalová BarboraTOM Kamarádi PacovMladší žákyně
Milata MartinDivočáci FrýdlantStarší dorostenci
Mocíková NatálieTOM MikulášoviceNejmladší žákyně
Mocíková EvaTOM MikulášoviceŽeny - B
Mukařovská LucieJunák-český skaut Český BrodStarší dorostenky
Mukařovská Karolína Junák-český skaut Český BrodMladší dorostenky
Nejedlá AdélaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Nejedlá KristýnaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Němeček MilošTOM Delfíni BorotínMuži - B
Němeček DavidTOM Delfíni BorotínMuži - A
Novák MilanTOM Kamarádi PacovStarší dorostenci
Novotná ZuzanaTOM Delfíni BorotínŽeny - A
Nowaková JanaKČT OrlováNejmladší žákyně
Nowaková KristýnaKČT OrlováStarší žákyně
Opěla JanDivočáci FrýdlantMladší žáci
Ouška FrantišekTOM Práčata RapšachMladší žáci
Oušková KláraTOM Práčata RapšachNejmladší žákyně
Oušková VeronikaTOM Práčata RapšachStarší dorostenky
Paluchová PetraKČT OrlováNejmladší žákyně
Pasterňák TomášTOM Tuláci Fr.MístekMuži - A
Pavlík RobinKČT OrlováStarší dorostenci
Pavlů HanaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žákyně
Pavlů HelenaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Pázlerová Lucie TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Pečená Agáta TOM Saturn PlzeňMladší žákyně
Pecháček MatějJunák Uherské HradištěMladší žáci
Pechová LenkaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Petr JosefTOM MikulášoviceMuži - B
Piňos KamilTOM 1419 OtrokoviceMladší žáci
Plášil VítTOM Kamarádi PacovNejmladší žáci
Plášil JiříTOM Kamarádi PacovNejmladší žáci
Plášil JosefTOM Kamarádi PacovMladší žáci
Plášil PetrTOM Kamarádi PacovNejmladší žáci
Plášilová EliškaTOM Kamarádi PacovMladší dorostenky
Plešinger Zdeněk TOM MikulášoviceMuži - A
Plicka PetrTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žáci
Plicková KateřinaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Pokluda DavidNezmaři BílovecMuži - A
Pokludová ŠárkaNezmaři BílovecŽeny - A
Pokorná BlankaKraloviceŽeny - B
Pokorná Anežka KraloviceNejmladší žákyně
Pokorný TomášKraloviceMuži - B
Pokorný MatějKraloviceMuži - A
Polachová TerezaDivočáci FrýdlantMladší dorostenky
Polášková HanaŽlutý kvítek PalkoviceStarší žákyně
Pop PetrTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Popel KarelKraloviceMuži - B
Popel MikulášKraloviceNejmladší žáci
Popelová EliškaKraloviceMladší žákyně
Popová TerezaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenky
Popová KateřinaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žákyně
Poslední KateřinaKraloviceMladší dorostenky
Prachař DanielDivočáci FrýdlantStarší žáci
Procházka VítTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Procházková LadislavaZŠ Kynšperk nad OhříŽeny - B
Proschl VojtěchTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenci
Rafaja VojtěchTOM 1419 OtrokoviceStarší dorostenci
Rafajová Daniela TOM 1412 OtrokoviceMladší žákyně
Razima VojtěchTOM Kamarádi PacovStarší dorostenci
Rechtoriková LindaTOM Delfíni BorotínŽeny - A
Roubíček Petr Junák-český skaut Český BrodNejmladší žáci
Řeháčková MarkétaNezmaři BílovecŽeny - A
Santariusová TerezaTOM Tuláci Fr.MístekMladší žákyně
Seidl JanTOM Kamarádi PacovStarší žáci
Seidlová AdélaTOM Kamarádi PacovNejmladší žákyně
Seifried JanTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žáci
Seitl PetrAzimut 1403 NapajedlaMladší žáci
Seitl MatějAzimut 1403 NapajedlaStarší žáci
Sekaninová MarkétaLenochod BřezolupyNejmladší žákyně
Sekaninová OldřiškaLenochod BřezolupyŽeny - A
Schicker ZbyněkTOM Práčata RapšachStarší žáci
Scholaster ŠtěpánNezmaři BílovecNejmladší žáci
Simandl MatějJunák Uherské HradištěNejmladší žáci
Skala DanielTOM Svišti BohumínMladší žáci
Skalová Mária TOM Svišti BohumínNejmladší žákyně
Slabáková LenkaTOM Horolezčata BrnoŽeny - B
Sládek DavidKraloviceNejmladší žáci
Sládek LukášKraloviceStarší žáci
Smetana LadislavJunák Uherské HradištěNejmladší žáci
Smetanová HanaJunák Uherské HradištěŽeny - B
Sochová AnežkaŽlutý kvítek PalkoviceStarší žákyně
Solichová BarbaraKČT OrlováNejmladší žákyně
Sosnovec DanielTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Staněk FilipKraloviceMladší dorostenci
Staněk OndřejKraloviceStarší žáci
Staňková VeronikaKraloviceMladší žákyně
Střítecký JakubTOM Práčata RapšachStarší žáci
Stupka FilipAzimut 1403 NapajedlaMladší žáci
Sukačová MonikaŽlutý kvítek PalkoviceMladší dorostenky
Sůva DavidTOM Kamarádi PacovStarší žáci
Svobodová KláraTOM Kamarádi PacovStarší žákyně
Šebesta RadekTOM Suchdol n.L.Starší dorostenci
Šebestová ZuzanaTOM Suchdol n.L.Starší žákyně
Šibravová KateřinaTOM 1412 OtrokoviceMladší dorostenky
Šikr OndřejTOM Práčata RapšachNejmladší žáci
Šikr DanielTOM Práčata RapšachNejmladší žáci
Šimek JanJunák Uherské HradištěMladší žáci
Šimková Eliška TOM MikulášoviceMladší žákyně
Šimůnková Daniela TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Škrabálek OndřejTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Škrabko JosefLenochod BřezolupyStarší žáci
Škrabko PetrLenochod BřezolupyMladší dorostenci
Šnajder OndřejŽlutý kvítek PalkoviceStarší žáci
Špáda PetrTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Špaldoň MarekTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Šrubařová LucieTOM 1412 OtrokoviceMladší žákyně
Šrubařová HanaTOM 1412 OtrokoviceNejmladší žákyně
Šťástková JitkaTOM Kamarádi PacovNejmladší žákyně
Štefl MiroslavKraloviceMuži - A
Šteflová KateřinaKraloviceMladší dorostenky
Šustr VojtěchTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Tabašková LucieNezmaři BílovecMladší dorostenky
Tenora Lukáš TOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žáci
Tesařová TerezaAzimut 1403 NapajedlaStarší žákyně
Tkáč VítězslavDivočáci FrýdlantMladší dorostenci
Tkáčová KarolínaDivočáci FrýdlantStarší dorostenky
Trojanová BarboraTOM MikulášoviceNejmladší žákyně
Trsek JanZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žáci
Tůma ZbyšekTOM Rokytná 409 BrnoMladší žáci
Tupý AdamKraloviceStarší žáci
Václavínek OndřejDivočáci FrýdlantStarší žáci
Vágner KarelTOM Kamarádi PacovStarší žáci
Vágner FilipTOM Kamarádi PacovNejmladší žáci
Vachta VojtěchTOM Kamarádi PacovStarší žáci
Válek JosefJunák Uherské HradištěNejmladší žáci
Vaněk Vítězslav TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Váňová KarolínaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Vantuch JakubTOM Tuláci Fr.MístekMladší žáci
Vaverka HynekJunák Uherské HradištěMladší žáci
Vaverka JonášJunák Uherské HradištěNejmladší žáci
Vávra KryštofTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Večeřová AnnaZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žákyně
Vejrosta JanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Vejrosta ZdeněkTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Vejrostová RomanaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - B
Veruňková AdélaKraloviceMladší žákyně
Vilhelm JiříKČT OrlováMuži - B
Vlachynská LibušeJunák Uherské HradištěŽeny - B
Vlasák MarekJunák-český skaut Český BrodMladší dorostenci
Vodička VojtěchJunák-český skaut Český BrodStarší žáci
Vodičková Ažběta Junák-český skaut Český BrodNejmladší žákyně
Vondráš PatrikTOM Kamarádi PacovMladší dorostenci
Vostál Tomáš TOM Rokytná 409 BrnoMladší žáci
Vrána FrantišekJunák Uherské HradištěMladší žáci
Výmolová LenkaŽlutý kvítek PalkoviceMladší dorostenky
Vyvialová KateřinaŽlutý kvítek PalkoviceStarší dorostenky
Wagnerová MarieZŠ Kynšperk nad OhříStarší žákyně
Wagnerová MagdalénaZŠ Kynšperk nad OhříMladší žákyně
Zajíček FilipNezmaři BílovecMladší dorostenci
Zaoralová KristýnaTOM 1412 OtrokoviceMladší dorostenky
Zapletal JakubKČT OrlováMladší dorostenci
Zapletalová JulieKČT OrlováMladší žákyně
Zatloukalová KristýnaTOM Tuláci Fr.MístekMladší žákyně
Zázvorková JanaKČT OrlováStarší dorostenky
Zázvorková Kamila TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žákyně
Zeman MartinKraloviceStarší žáci
Zemanová Markéta KraloviceNejmladší žákyně
Zemanová KláraZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žákyně
Zimmel Jakub ZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší dorostenci
Získalová KarolínaTOM Kamarádi PacovStarší dorostenky
Získalová ŠarlotaTOM Kamarádi PacovNejmladší žákyně
Zlamšídlová TerezaZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žákyně
Zumrová Kristýna Junák-český skaut Český BrodStarší dorostenky
Žahourová TerezaTOM Práčata RapšachStarší žákyně
Žalčík JanTOM 1419 OtrokoviceMuži - B
Žitková JanaKraloviceŽeny - B
Žitková MichaelaKraloviceNejmladší žákyně
Žitková KateřinaKraloviceStarší žákyně