Seznam přihlášených - Mistrovství ČR (Kraslice)


Přehled přihlášených závodníků (199)
Jméno a příjmení Oddíl Kategorie
Babulíková EmaTOM Tuláci Fr.MístekStarší žákyně
Badurová LucieMSK OrlováStarší žákyně
Badurová PetraMSK OrlováŽeny - B
Barošová JulieNezmaři BílovecStarší žákyně
Bartošovská IvaTOM Horolezčata BrnoMladší žákyně
Bartošovský JanTOM Horolezčata BrnoMladší žáci
Bartošovský PavelTOM Horolezčata BrnoStarší žáci
Bensch JanKČT OrlováMuži - B
Beranová EliškaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žákyně
Blechová NikolaJunák-český skaut Český BrodStarší žákyně
Böhm DavidTOM Rokytná 409 BrnoMladší dorostenci
Böhmová Veronika TOM Rokytná 409 BrnoStarší žákyně
Bolek ŠimonMSK OrlováStarší žáci
Branny MichalMSK OrlováMladší žáci
Břenek JosefTOM Práčata RapšachMladší žáci
Břenková VeronikaTOM Práčata RapšachMladší dorostenky
Buczek JiříTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Buczková AdélaTOM Tuláci Fr.MístekMladší dorostenky
Buczková BeátaTOM Tuláci Fr.MístekStarší dorostenky
Buncová KláraTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenky
Cídlová JanaTOM Horolezčata BrnoNejmladší žákyně
Cienciala DominikMSK OrlováStarší žáci
Čiperová LucieTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - B
Decker JakubTOM Práčata RapšachMladší dorostenci
Dvořáčková EliškaZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žákyně
Dvořáčková BarboraZŠ+MŠ Č. VeleniceStarší žákyně
Eichlerová Šárka Junák-český skaut Český BrodStarší dorostenky
Fárková LenkaKraloviceMladší žákyně
Figura PavelTOM Svišti BohumínMuži - B
Filla MarekTOM Rokytná 409 BrnoStarší dorostenci
Fillová MarieTOM Rokytná 409 BrnoMladší žákyně
Fógl MilanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Fojta AdamTOM MikulášoviceNejmladší žáci
Fojtíčková AlenaTOM Rokytná 409 BrnoStarší žákyně
Fúsek TomášTOM MikulášoviceMuži - B
Fúsek OndřejTOM MikulášoviceStarší žáci
Fúsková AndreaTOM MikulášoviceStarší dorostenky
Fúsková KvětaTOM MikulášoviceŽeny - B
Gabzdylová HanaMSK OrlováStarší dorostenky
Gach RomanTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Gachová DanielaTOM Tuláci Fr.MístekŽeny - A
Gilg TomášNezmaři BílovecStarší dorostenci
Hauner VojtěchKraloviceMladší žáci
Hofman JakubTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Homolka ŠtěpánTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Homolková MarkétaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - B
Homolková KláraTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žákyně
Horák DominikDivočáci FrýdlantStarší žáci
Horáková LucieDivočáci FrýdlantStarší žákyně
Hronková AgathaTOM Kamarádi PacovMladší žákyně
Hrubá SilvieTOM Kamarádi PacovStarší žákyně
Hubálovský MartinTOM Práčata RapšachStarší žáci
Charvátová RenataTOM MikulášoviceStarší žákyně
Jandová MagdalenaZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší dorostenky
Jordanová JulieMSK OrlováMladší žákyně
Kalousek PetrTOM MikulášoviceMuži - A
Kareš JanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Karhan ZdeněkTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Khestl VojtěchTOM Vejři LovosiceMladší dorostenci
Knop OndřejKraloviceMladší žáci
Knopová KristýnaKraloviceStarší žákyně
Knopová DanaKraloviceŽeny - B
Kohut DavidNezmaři BílovecStarší žáci
Koloničná TaťánaTOM Tuláci Fr.MístekŽeny - A
Koloničný LiborTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Komjathy KryštofTOM Tuláci Fr.MístekMladší dorostenci
Komjathy AdamTOM Tuláci Fr.MístekMladší žáci
Konopáč VítTOM Tuláci Fr.MístekMuži - A
Konopáč MatoušTOM Tuláci Fr.MístekMladší dorostenci
Konopáčová VendulaTOM Tuláci Fr.MístekStarší žákyně
Konopáčová LeonaTOM Tuláci Fr.MístekŽeny - B
Kopeček PetrDivočáci FrýdlantMuži - A
Kozelka VojtěchTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Kratochvílová DenisaJunák-český skaut Český BrodStarší žákyně
Krčmářová KateřinaNezmaři BílovecMladší žákyně
Kreibich Daniel TOM MikulášoviceMladší dorostenci
Kresaňová HelanaTOM Tuláci Fr.MístekMladší dorostenky
Kresaňová ZuzanaTOM Tuláci Fr.MístekStarší žákyně
Krchňáková SáraNezmaři BílovecMladší dorostenky
Kuranová LauraTOM Kamarádi PacovNejmladší žákyně
Kuranová NikolaTOM Kamarádi PacovMladší žákyně
Kůrka JakubMSK OrlováMladší žáci
Kůsa VojtěchKraloviceMladší dorostenci
Kusák TomášMSK OrlováMladší žáci
Kykrychová NelaTOM Práčata RapšachStarší žákyně
Lavička AntonínKraloviceNejmladší žáci
Levan TomášTOM MikulášoviceMuži - A
Ligocká NellaMSK OrlováMladší žákyně
Lisniková SáraTOM Tuláci Fr.MístekStarší žákyně
Madziová DarinaNezmaři BílovecMladší dorostenky
Macháček OndřejTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žáci
Machek VáclavTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žáci
Machorek LukášTOM MikulášoviceStarší žáci
Machorková Jana Junák-český skaut Český BrodŽeny - A
Máchová MarkétaNezmaři BílovecŽeny - B
Máchová BarboraNezmaři BílovecMladší žákyně
Maťaťa ViktorTOM Tuláci Fr.MístekMuži - A
Maťaťová KristýnaTOM Tuláci Fr.MístekMladší dorostenky
Mičková KristýnaTOM Tuláci Fr.MístekNejmladší žákyně
Novák MilanTOM Kamarádi PacovMuži - A
Novák MatyášDivočáci FrýdlantMladší dorostenci
Novotná SabinaNezmaři BílovecNejmladší žákyně
Nowaková JanaMSK OrlováStarší žákyně
Nýdlová ViktorieZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žákyně
Nýdlová Lucie ZŠ+MŠ Č. VeleniceStarší žákyně
Ouška FrantišekTOM Práčata RapšachStarší dorostenci
Ouška AntonínTOM Práčata RapšachMladší žáci
Oušková KláraTOM Práčata RapšachMladší dorostenky
Palášek František TOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žáci
Paluchová PetraMSK OrlováMladší dorostenky
Pavlů PetrTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Pázlerová Lucie TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Pechar VáclavTOM Vejři LovosiceMladší žáci
Pěnkavová NelaDivočáci FrýdlantMladší dorostenky
Plicka PetrTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Podhorská KristýnaTOM Kamarádi PacovStarší žákyně
Podhorská PetraTOM Kamarádi PacovMladší žákyně
Podhorský MatoušTOM Kamarádi PacovNejmladší žáci
Pokorná Anežka KraloviceStarší žákyně
Poláková EliškaTOM 441 - SKP KOMETA BRNONejmladší žákyně
Popel MikulášKraloviceStarší žáci
Popel DaliborKraloviceNejmladší žáci
Popelová EliškaKraloviceMladší dorostenky
Popová KateřinaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenky
Popová TerezaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Prachař DanielDivočáci FrýdlantStarší dorostenci
Procházková LadislavaZŠ Kynšperk nad OhříŽeny - B
Přidalová VeronikaTOM 441 - SKP KOMETA BRNONejmladší žákyně
Rosáková BlankaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Roubíček Petr Junák-český skaut Český BrodStarší žáci
Rubáš Arnošt TOM Rokytná 409 BrnoMladší dorostenci
Ryzí LukášDivočáci FrýdlantMladší dorostenci
Schenková MarieTOM Tuláci Fr.MístekNejmladší žákyně
Scholaster ŠtěpánNezmaři BílovecMladší dorostenci
Skotnicová SofieDivočáci FrýdlantNejmladší žákyně
Skotnicová PavlaDivočáci FrýdlantŽeny - A
Slabá KláraTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Slabá VeronikaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žákyně
Slabáková LenkaTOM 441 - SKP KOMETA BRNOŽeny - B
Slabý MartinTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Solichová BarbaraMSK OrlováStarší žákyně
Strnadová BáraTOM Kamarádi PacovNejmladší žákyně
Strnadová MarkétaTOM Kamarádi PacovMladší žákyně
Svobodová KláraTOM Kamarádi PacovŽeny - A
Synek VáclavTOM Horolezčata BrnoNejmladší žáci
Szalaiová IvetaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - B
Šamonil DaliborMSK OrlováMuži - B
Ševčík ProkopTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žáci
Šimeček PetrDivočáci FrýdlantStarší žáci
Šimeček SamuelDivočáci FrýdlantNejmladší žáci
Šimek Vojtěch TOM MikulášoviceMuži - B
Šimková Eliška TOM MikulášoviceStarší dorostenky
Šír MatějNezmaři BílovecStarší žáci
Šmíd JanKraloviceStarší žáci
Šmíd JosefKraloviceMuži - B
Šmídová IvanaKraloviceŽeny - B
Štefl MiroslavKraloviceMuži - B
Štěrba JakubMSK OrlováNejmladší žáci
Švec MatějTOM Práčata RapšachNejmladší žáci
Tichý FilipTOM Kamarádi PacovMladší dorostenci
Tkáčová KarolínaDivočáci FrýdlantŽeny - A
Trojanová PavlínaTOM MikulášoviceŽeny - B
Trojanová BarboraTOM MikulášoviceStarší žákyně
Trsek JanZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší dorostenci
Tučková EliškaTOM Tuláci Fr.MístekMladší žákyně
Tupý AdamKraloviceStarší dorostenci
Tuza VojtěchTOM 441 - SKP KOMETA BRNONejmladší žáci
Tuzová KláraTOM 441 - SKP KOMETA BRNOMladší žákyně
Uhlířová HanaTOM 441 - SKP KOMETA BRNONejmladší žákyně
Valášek Kryštof Nezmaři BílovecMladší žáci
Valášková NelaNezmaři BílovecMladší žákyně
Váňa MarekTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Váňa MatoušTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší žáci
Váňová MarkétaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žákyně
Vantuch JakubTOM Tuláci Fr.MístekStarší dorostenci
Vaňurová RadkaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Vašina Jan Junák-český skaut Český BrodMladší dorostenci
Vavřík JanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Vejražková Alice TOM MikulášoviceNejmladší žákyně
Vejrosta ZdeněkTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Veruňková AdélaKraloviceMladší dorostenky
Vilhelm JiříMSK OrlováMuži - B
Vlach ViktorKraloviceNejmladší žáci
Vokoun MatějTOM MikulášoviceNejmladší žáci
Vorlický JanNezmaři BílovecNejmladší žáci
Vošahlík MichalMSK OrlováStarší žáci
Vozatárová KarolínaMSK OrlováMladší dorostenky
Wagnerová MarieZŠ Kynšperk nad OhříŽeny - A
Wagnerová MagdalénaZŠ Kynšperk nad OhříStarší dorostenky
Wybraniecová SimonaMSK OrlováStarší žákyně
Zahradníčková LucieTOM 441 - SKP KOMETA BRNONejmladší žákyně
Zahradníčková TerezaTOM 441 - SKP KOMETA BRNOStarší žákyně
Zajíček FilipNezmaři BílovecMuži - A
Zeman MartinKraloviceMuži - A
Zemanová Markéta KraloviceMladší dorostenky
Žamberská EmaTOM Vejři LovosiceNejmladší žákyně
Žiaková MarianaZŠ+MŠ Č. VeleniceStarší žákyně
Žitková JanaKraloviceŽeny - B
Žitková MichaelaKraloviceStarší žákyně