Seznam přihlášených - 3. závod ČP (Kralovice)


Přehled přihlášených závodníků (297)
Jméno a příjmení Oddíl Kategorie
Adam VojtěchTOM Práčata RapšachMladší dorostenci
Amaseder RadekTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žáci
Amasederová MichaelaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žákyně
Amasederová Jana TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - B
Babicová Eva Junák-český skaut Český BrodŽeny - A
Babulíková EmaTOM Tuláci Fr.MístekMladší žákyně
Badurová LucieMSK OrlováMladší žákyně
Badurová KateřinaMSK OrlováNejmladší žákyně
Badurová PetraMSK OrlováŽeny - B
Bajtek JiříŽlutý kvítek PalkoviceMuži - A
Barošová JulieNezmaři BílovecStarší žákyně
Bartošovská IvaTOM Horolezčata BrnoNejmladší žákyně
Bartošovský PavelTOM Horolezčata BrnoStarší žáci
Bartošovský JanTOM Horolezčata BrnoNejmladší žáci
Beck PatrikTOM Vejři LovosiceMuži - A
Bensch JanKČT OrlováMuži - B
Beranová EliškaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žákyně
Berger TobiášNezmaři BílovecNejmladší žáci
Bílek PetrŽlutý kvítek PalkoviceMuži - A
Blechová NikolaJunák-český skaut Český BrodMladší žákyně
Böhm DavidTOM Rokytná 409 BrnoMladší dorostenci
Böhmová ReginaTOM Rokytná 409 BrnoŽeny - B
Böhmová Veronika TOM Rokytná 409 BrnoStarší žákyně
Brandtl KarelORION Karlovy VaryNejmladší žáci
Brandtlová KateřinaORION Karlovy VaryNejmladší žákyně
Branny MichalMSK OrlováMladší žáci
Brücknerová NelaTOM Rokytná 409 BrnoMladší žákyně
Břenek JosefTOM Práčata RapšachMladší žáci
Břenková VeronikaTOM Práčata RapšachMladší dorostenky
Březina OndřejDivočáci FrýdlantStarší dorostenci
Březinová LenkaDivočáci FrýdlantStarší žákyně
Buczek JiříTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Buczková AdélaTOM Tuláci Fr.MístekStarší žákyně
Buczková BeátaTOM Tuláci Fr.MístekMladší dorostenky
Buczková JanaTOM Tuláci Fr.MístekŽeny - B
Buncová KláraTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Cídlová JanaTOM Horolezčata BrnoNejmladší žákyně
Círalová AnnaTOM Práčata RapšachŽeny - A
Červenka AdamTOM Kamarádi PacovStarší dorostenci
Daněk JakubTOM Práčata RapšachNejmladší žáci
Daněk JiříTOM Práčata RapšachStarší žáci
Doležalová KarolínaTOM Rokytná 409 BrnoMladší žákyně
Dreslerová AnetaNezmaři BílovecŽeny - A
Dvořáčková EliškaZŠ+MŠ Č. VeleniceNejmladší žákyně
Dvořáčková BarboraZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žákyně
Dvořák DominikTOM Práčata RapšachMladší žáci
Dvořáková TerezaTOM Práčata RapšachStarší žákyně
Dvořáková TerezaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Eichlerová Šárka Junák-český skaut Český BrodStarší dorostenky
Fárková LenkaKraloviceNejmladší žákyně
Figura PavelTOM Svišti BohumínMuži - A
Filla MarekTOM Rokytná 409 BrnoMladší dorostenci
Fillová MarieTOM Rokytná 409 BrnoMladší žákyně
Fógl MilanTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Fojtíčková AlenaTOM Rokytná 409 BrnoStarší žákyně
Fúsek OndřejTOM MikulášoviceMladší žáci
Fúsek TomášTOM MikulášoviceMuži - B
Fúsková AndreaTOM MikulášoviceMladší dorostenky
Gabčo SamuelZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší dorostenci
Gabzdylová HanaMSK OrlováStarší dorostenky
Gach RomanTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Gachová DanielaTOM Tuláci Fr.MístekŽeny - B
Garay TobiášSkaut Týnec n. SázavouMladší žáci
Gilg TomášNezmaři BílovecMladší dorostenci
Hankovec MilanHUSOT StrakoniceMuži - B
Hauner VojtěchKraloviceMladší žáci
Hejduková BarboraJunák-český skaut Český BrodNejmladší žákyně
Hejrovská EliškaSkaut Týnec n. SázavouStarší žákyně
Hitra TomášTOM 441 - SKP KOMETA BRNONejmladší žáci
Hlaváčová LucieDivočáci FrýdlantStarší žákyně
Hofman JakubTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenci
Hofmanová MagdalenaHroši Chodov 6110Mladší žákyně
Homolková KláraTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žákyně
Horák MichalTOM Horolezčata BrnoMuži - A
Horák DominikDivočáci FrýdlantMladší žáci
Horáková LucieDivočáci FrýdlantStarší žákyně
Horáková RenátaDivočáci FrýdlantŽeny - B
Horká EliškaTOM Rokytná 409 BrnoMladší žákyně
Hoťková DominikaMSK OrlováStarší dorostenky
Hraško TomášTOM Tuláci Fr.MístekMladší žáci
Hronková AgathaTOM Kamarádi PacovNejmladší žákyně
Hrubá SilvieTOM Kamarádi PacovStarší žákyně
Hubálovská JanaTOM Práčata RapšachNejmladší žákyně
Hubálovský MartinTOM Práčata RapšachStarší žáci
Huďa Tomᚎlutý kvítek PalkoviceMuži - B
Humhej JakubTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Husarik MatoušMSK OrlováStarší žáci
Hýreššová MatyldaJunák-český skaut Český Brod
Charvát Marek TOM MikulášoviceMladší dorostenci
Charvátová RenataTOM MikulášoviceStarší žákyně
Jandová MagdalenaZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší dorostenky
Jiřík MiroslavBystřina HroznětínMladší žáci
Jordanová SofieMSK OrlováNejmladší žákyně
Jordanová JulieMSK OrlováMladší žákyně
Jun DavidSkaut Týnec n. SázavouMladší žáci
Kalousek PetrTOM MikulášoviceMuži - A
Karhan ZdeněkTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Kazíková AlenaMSK OrlováMladší dorostenky
Khestl VojtěchTOM Vejři LovosiceStarší žáci
Knop OndřejKraloviceNejmladší žáci
Knopová DanaKraloviceŽeny - B
Knopová KristýnaKraloviceMladší žákyně
Kohut DavidNezmaři BílovecStarší žáci
Koloničný LiborTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Koloros FrantišekSkaut Týnec n. SázavouStarší žáci
Komjathy AdamTOM Tuláci Fr.MístekNejmladší žáci
Komjathy KryštofTOM Tuláci Fr.MístekMladší dorostenci
Konkolová LauraZŠ DětmaroviceNejmladší žákyně
Konopáč MatoušTOM Tuláci Fr.MístekStarší žáci
Konopáč VítTOM Tuláci Fr.MístekMuži - B
Konopáčová VendulaTOM Tuláci Fr.MístekMladší žákyně
Konopáčová LeonaTOM Tuláci Fr.MístekŽeny - B
Kopeček PetrDivočáci FrýdlantMuži - A
Kovářík JakubTOM Práčata RapšachNejmladší žáci
Kozelka VojtěchTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenci
Kozelková EliškaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Kratochvílová DenisaJunák-český skaut Český BrodMladší žákyně
Krčmářová KateřinaNezmaři BílovecNejmladší žákyně
Kreibich Daniel TOM MikulášoviceStarší žáci
Kreibichová MichaelaTOM MikulášoviceŽeny - A
Krejbich Radim TOM Vejři LovosiceStarší žáci
Krchňák MikulášNezmaři BílovecMladší žáci
Krchňáková SáraNezmaři BílovecMladší dorostenky
Kubánek PavelNezmaři BílovecMuži - B
Kuczera JanMSK OrlováStarší žáci
Kuczera TomášMSK OrlováStarší žáci
Kulhavá MagdalenaTOM MikulášoviceNejmladší žákyně
Kůrka JanMSK OrlováStarší žáci
Kůrka JakubMSK OrlováMladší žáci
Kůsa VojtěchKraloviceMladší dorostenci
Kusák TomášMSK OrlováNejmladší žáci
Kykrychová NelaTOM Práčata RapšachMladší žákyně
Kyprová Klára TOM Rokytná 409 BrnoStarší žákyně
Lazar VojtěchDivočáci FrýdlantMladší dorostenci
Lemberka MaximTOM Kamarádi PacovMladší žáci
Levan TomášTOM MikulášoviceMuži - A
Ligocká NellaMSK OrlováMladší žákyně
Lisniková SáraTOM Tuláci Fr.MístekStarší žákyně
Ludvík JaroslavTOM Vejři LovosiceMladší dorostenci
Madziová DarinaNezmaři BílovecMladší dorostenky
Machek VáclavTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žáci
Machorek LukášTOM MikulášoviceStarší žáci
Machorek DavidTOM MikulášoviceMuži - A
Máchová BarboraNezmaři BílovecNejmladší žákyně
Máchová MarkétaNezmaři BílovecŽeny - B
Malá KateřinaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - B
Maťaťa ViktorTOM Tuláci Fr.MístekMuži - A
Maťaťová KristýnaTOM Tuláci Fr.MístekMladší dorostenky
Matulíková Nikol Žlutý kvítek PalkoviceNejmladší žákyně
Mičianová KarolínaNezmaři BílovecNejmladší žákyně
Minaříková LucieHroši Chodov 6110Mladší žákyně
Moldřík AdrianZŠ DětmaroviceStarší žáci
Molitoris MartinSkaut Týnec n. SázavouNejmladší žáci
Nejedlá KristýnaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Novák MilanTOM Kamarádi PacovMuži - A
Novotná SabinaNezmaři BílovecNejmladší žákyně
Nowaková JanaMSK OrlováŽeny - B
Nowaková JanaMSK OrlováStarší žákyně
Nýdlová ViktorieZŠ+MŠ Č. VeleniceNejmladší žákyně
Nýdlová Lucie ZŠ+MŠ Č. VeleniceStarší žákyně
Oktábec VojtěchSkaut Týnec n. SázavouMuži - B
Ouška AntonínTOM Práčata RapšachNejmladší žáci
Ouška FrantišekTOM Práčata RapšachMladší dorostenci
Oušková KláraTOM Práčata RapšachStarší žákyně
Paluchová PetraMSK OrlováStarší žákyně
Paluchová LenkaMSK OrlováŽeny - B
Pavlů PetrTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Pavlů HanaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Pavlů VítTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Pavlů AlešTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Pavlů HelenaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenky
Pázlerová Lucie TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Pechar VáclavTOM Vejři LovosiceMladší žáci
Píchová MagdalénaORION Karlovy VaryNejmladší žákyně
Plášil PetrTOM Kamarádi PacovStarší žáci
Plášil VítTOM Kamarádi PacovStarší žáci
Plášilová EliškaTOM Kamarádi PacovŽeny - A
Plešinger Zdeněk TOM MikulášoviceMuži - A
Plicka PetrTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenci
Plicková KateřinaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenky
Pokludová ŠárkaNezmaři BílovecŽeny - A
Pokorná Anežka KraloviceMladší žákyně
Pokorný TomášKraloviceMuži - B
Pomikálek JiříHroši Chodov 6110Mladší žáci
Pop PetrTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Popel MikulášKraloviceStarší žáci
Popel DaliborKraloviceNejmladší žáci
Popelová EliškaKraloviceMladší dorostenky
Popová KateřinaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Starší dorostenky
Popová TerezaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Pošva MatějTOM Vejři LovosiceMladší žáci
Prachař DanielDivočáci FrýdlantStarší dorostenci
Procházková LadislavaZŠ Kynšperk nad OhříŽeny - B
Proschl VojtěchTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Prosický MatyášSkaut Týnec n. SázavouStarší dorostenci
Reitmeierová RosalieKraloviceNejmladší žákyně
Rosáková BlankaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Rubáš Arnošt TOM Rokytná 409 BrnoMladší dorostenci
Sajdlová EliškaHroši Chodov 6110Mladší žákyně
Seifried JanTOM Rokytná 409 BrnoStarší žáci
Seifriedová VeronikaTOM Rokytná 409 BrnoMladší žákyně
Schejbalová KarolínaTOM Vejři LovosiceStarší dorostenky
Slabáková LenkaTOM 441 - SKP KOMETA BRNOŽeny - B
Sládek DavidKraloviceStarší žáci
Sládek LukášKraloviceStarší dorostenci
Slemenský MatějKraloviceNejmladší žáci
Snášelová NelaJunák-český skaut Český BrodMladší dorostenky
Solichová BarbaraMSK OrlováMladší žákyně
Srníčková ZoeTOM Svišti BohumínMladší žákyně
Staněk ŠtěpánHUSOT StrakoniceMladší žáci
Stejskal MilošTOM Horolezčata BrnoMuži - B
Stodůlka MaxmiliánBystřina HroznětínMladší žáci
Strnadová MarkétaTOM Kamarádi PacovMladší žákyně
Strnadová BáraTOM Kamarádi PacovNejmladší žákyně
Suchánek TomášJunák-český skaut Český BrodMladší dorostenci
Svoboda PetrTOM Práčata RapšachMladší žáci
Svobodová KláraTOM Kamarádi PacovStarší dorostenky
Svobodová PavlínaTOM Rokytná 409 BrnoNejmladší žákyně
Szwedová BarboraNezmaři BílovecNejmladší žákyně
Šamonil DaliborMSK OrlováMuži - B
Ševčíková KristýnaJunák-český skaut Český BrodMladší žákyně
Šikr DanielTOM Práčata RapšachMladší žáci
Šimáčková SimonaTOM Práčata RapšachMladší žákyně
Šimeček SamuelDivočáci FrýdlantNejmladší žáci
Šimek Vojtěch TOM MikulášoviceMuži - B
Šimková Eliška TOM MikulášoviceMladší dorostenky
Šimralová Klára TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší dorostenky
Šír MatějNezmaři BílovecStarší žáci
Šmíd JanKraloviceMladší žáci
Šmíd JosefKraloviceMuži - B
Šmídová IvanaKraloviceŽeny - B
Šnajder OndřejŽlutý kvítek PalkoviceStarší dorostenci
Štefanová Martina TOM Rokytná 409 BrnoStarší žákyně
Štefanová AdélaTOM Rokytná 409 BrnoMladší žákyně
Štefl MiroslavKraloviceMuži - B
Štěrba AntonínORION Karlovy VaryNejmladší žáci
Štěrba OtakarORION Karlovy VaryNejmladší žáci
Švec MatějTOM Práčata RapšachNejmladší žáci
Tichý FilipTOM Kamarádi PacovStarší žáci
Tkáčová KarolínaDivočáci FrýdlantŽeny - A
Trojanová AdélaTOM MikulášoviceNejmladší žákyně
Trojanová PavlínaTOM MikulášoviceŽeny - B
Trojanová BarboraTOM MikulášoviceStarší žákyně
Trsek JanZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší dorostenci
Tučková EliškaTOM Tuláci Fr.MístekMladší žákyně
Tupý AdamKraloviceStarší dorostenci
Tuza VojtěchTOM 441 - SKP KOMETA BRNONejmladší žáci
Tuzová KláraTOM 441 - SKP KOMETA BRNONejmladší žákyně
Uhlíř RadomírTOM 441 - SKP KOMETA BRNOMuži - B
Uhlířová HanaTOM 441 - SKP KOMETA BRNONejmladší žákyně
Ulman MikulášZŠ DětmaroviceNejmladší žáci
Ulmanová BarboraZŠ DětmaroviceMladší žákyně
Václavínek OndřejDivočáci FrýdlantStarší dorostenci
Vaculík MaximTOM Tuláci Fr.MístekMladší žáci
Vágner KarelTOM Kamarádi PacovStarší dorostenci
Valášek Kryštof Nezmaři BílovecMladší žáci
Valášková NelaNezmaři BílovecMladší žákyně
Váňa MatoušTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žáci
Vaňátková ŠtěpánkaTOM Práčata RapšachMladší žákyně
Vaněk Vítězslav TOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - A
Váňová MarkétaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žákyně
Vantuch MatějTOM Tuláci Fr.MístekStarší žáci
Vantuch JakubTOM Tuláci Fr.MístekMladší dorostenci
Vantuchová MartinaMSK OrlováStarší žákyně
Vaňurová RadkaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - A
Vašina Jan Junák-český skaut Český BrodMladší dorostenci
Vejražková Alice TOM MikulášoviceNejmladší žákyně
Vejrosta ZdeněkTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Muži - B
Vejrostová RomanaTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Ženy - B
Veruňková AdélaKraloviceMladší dorostenky
Veselá NikolaTOM Kamarádi PacovStarší žákyně
Vincencová ViktorieTOM Rokytná 409 BrnoMladší žákyně
Vlach ViktorKraloviceNejmladší žáci
Vodičková Ažběta Junák-český skaut Český BrodStarší žákyně
Vokoun MatějTOM MikulášoviceNejmladší žáci
Vorlický JanNezmaři BílovecNejmladší žáci
Vošahlík MichalMSK OrlováStarší žáci
Vozatárová KarolínaMSK OrlováMladší dorostenky
Vršínský NicolasTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Mladší žáci
Wagnerová MarieZŠ Kynšperk nad OhříStarší dorostenky
Wagnerová MagdalénaZŠ Kynšperk nad OhříMladší dorostenky
Wybraniecová SimonaMSK OrlováMladší žákyně
Zajíček FilipNezmaři BílovecMuži - A
Zárubová ZuzanaBystřina HroznětínNejmladší žákyně
Zeman MatyášTOM-KČT Kralupy n.Vlt.Nejmladší žáci
Zeman MartinKraloviceMuži - A
Zeman MartinKraloviceStarší dorostenci
Zemanová Markéta KraloviceStarší žákyně
Získalová KarolínaTOM Kamarádi PacovŽeny - A
Získalová ŠarlotaTOM Kamarádi PacovMladší žákyně
Zvěřina JakubTOM Práčata RapšachStarší žáci
Žahourová KarolínaTOM Práčata RapšachStarší žákyně
Žamberská KláraTOM Vejři LovosiceMladší dorostenky
Žiak JanZŠ+MŠ Č. VeleniceNejmladší žáci
Žiaková MarianaZŠ+MŠ Č. VeleniceMladší žákyně
Žitková JanaKraloviceŽeny - B
Žitková MichaelaKraloviceMladší žákyně