Evidované závody

DatumNázevÚčast
23. 07. 2021ZOO běh - Madagaskar1
27. 06. 2021Hostibejcký kros 202123
26. 06. 2021Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary 20211
19. 06. 2021Inov-8 Kros Sázava 1
12. 06. 2021Potkáme se u Kolína 10 MFB 1
06. 06. 2021Běh pro hrochy a Zoopark 3
02. 06. 2021Hostibejcké schody47
09. 05. 2021Běh veltruským parkem3
02. 05. 2021Běh pro lvi a lvice4
05. 04. 2021Běh pro medvědy3
31. 01. 2021Běháme pro zebry11
06. 12. 2020Virtuální běh - Vánoce v ZOO1


Průběžné pořadí

PořadíJménoZávod 1Závod 2Závod 3Celkem
1. Eduard Frey8059.4253.51192.93
2. Milan Fógl68.3452.7551.17172.26
3. Zdeněk Vejrosta45.2843.440128.68
4. Vojtěch Kozelka77.618.55 - 96.15
5. Radka Vaňurová8013.03 - 93.03
6. Tereza Popová45.9727.316.6189.88
7. Jan Vavřík74.0111.02 - 85.03
8. Lada Havlíčková35.4923.0822.9781.54
9. Ladislava Procházková74.59 - - 74.59
10. Lukáš Votík71.54 - - 71.54
11. Jiří Káš58.37 - - 58.37
12. Jan Vejrosta46.0210.37 - 56.39
13. Markéta Váňová37.4117.68 - 55.09
14. Iveta Szalaiová54.99 - - 54.99
15. Marek Váňa44.677.57 - 52.24
16. Tereza Vondrová51.48 - - 51.48
17. Romana Vejrostová37.611.72 - 49.32
18. Barbora Havlíčková27.6120.64 - 48.25
19. Marie Wagnerová47.86 - - 47.86
20. Klára Buncová29.916.89 - 46.79
21. Anežka Váňová26.9517.71 - 44.66
22. Eliška Sodomková25.759.796.842.34
23. Tereza Dvořáková32.749.43 - 42.17
24. Eliška Beranová40 - - 40
25. Jaroslav Beran40 - - 40
26. Kryštof Váňa24.1115.12 - 39.23
27. Vojtěch Wagner34.63 - - 34.63
28. Kateřina Popová25.43 - - 25.43
29. Adéla Buncová24.3 - - 24.3
30. Nikola Kášová20 - - 20
31. Jakub Hofman20 - - 20
32. Linda Bínová16.37 - - 16.37
33. Petr Plicka16.21 - - 16.21
34. Michal Bína15.47 - - 15.47
35. Lucie Pázlerová7.867.47 - 15.33
36. Eliška Kozelková14.9 - - 14.9
37. Tomáš Mozdřeň14.62 - - 14.62
38. Jan Benda13.71 - - 13.71
39. Petr Nový12.84 - - 12.84
40. Krista Andrlová12.68 - - 12.68
41. Petr Benda12.55 - - 12.55
42. Ondřej Nešleha12.31 - - 12.31
43. Klára Slabá11.78 - - 11.78
44. Václav Machek11.13 - - 11.13
45. Martin Bína10.52 - - 10.52
46. Vojta Vavřík10.36 - - 10.36
47. Antonín Andrle10.32 - - 10.32
48. Alena Vašková10.08 - - 10.08
49. Vladimír Siegl10.07 - - 10.07
50. Viktor Káš9.88 - - 9.88
51. Petr Pavlů9.59 - - 9.59
52. Martin Slabý9.52 - - 9.52
53. Antonín Siegl8.9 - - 8.9
54. Martin Vaněček8.48 - - 8.48
55. Josef Blecha8.05 - - 8.05
56. Martina Mozdřeňová7.78 - - 7.78
57. Aleš Stárek7.49 - - 7.49
58. Jana Nešlehová6.25 - - 6.25
59. Kamil Sodomka5.11 - - 5.11
60. Michal Blecha4.42 - - 4.42


Průběžné absolutní pořadí

PořadíJménoBody
1.Milan Fógl497.05
2.Eduard Frey379.52
3.Zdeněk Vejrosta137.38
4.Tereza Popová105.99
5.Vojtěch Kozelka96.15
6.Radka Vaňurová93.03
7.Jan Vavřík85.03
8.Lada Havlíčková81.54
9.Ladislava Procházková74.59
10.Lukáš Votík71.54
11.Jiří Káš58.37
12.Jan Vejrosta56.39
13.Markéta Váňová55.09
14.Iveta Szalaiová54.99
15.Marek Váňa52.24
16.Tereza Vondrová51.48
17.Romana Vejrostová49.32
18.Barbora Havlíčková48.25
19.Marie Wagnerová47.86
20.Klára Buncová46.79
21.Anežka Váňová44.66
22.Eliška Sodomková42.34
23.Tereza Dvořáková42.17
24.Eliška Beranová40
25.Jaroslav Beran40
26.Kryštof Váňa39.23
27.Vojtěch Wagner34.63
28.Kateřina Popová25.43
29.Adéla Buncová24.3
30.Jakub Hofman20
31.Nikola Kášová20
32.Linda Bínová16.37
33.Petr Plicka16.21
34.Michal Bína15.47
35.Lucie Pázlerová15.33
36.Eliška Kozelková14.9
37.Tomáš Mozdřeň14.62
38.Jan Benda13.71
39.Petr Nový12.84
40.Krista Andrlová12.68
41.Petr Benda12.55
42.Ondřej Nešleha12.31
43.Klára Slabá11.78
44.Václav Machek11.13
45.Martin Bína10.52
46.Vojta Vavřík10.36
47.Antonín Andrle10.32
48.Alena Vašková10.08
49.Vladimír Siegl10.07
50.Viktor Káš9.88
51.Petr Pavlů9.59
52.Martin Slabý9.52
53.Antonín Siegl8.9
54.Martin Vaněček8.48
55.Josef Blecha8.05
56.Martina Mozdřeňová7.78
57.Aleš Stárek7.49
58.Jana Nešlehová6.25
59.Kamil Sodomka5.11
60.Michal Blecha4.42


Přehled oficiálních naběhaných závodních km

JménoPočet kmPočet závodů
Milan Fógl72.711
Eduard Frey71.87
Zdeněk Vejrosta20.64
Lada Havlíčková193
Tereza Popová11.44
Vojtěch Kozelka112
Radka Vaňurová112
Jan Vavřík112
Lukáš Votík10.71
Ladislava Procházková10.71
Jan Vejrosta5.62
Tereza Dvořáková5.62
Marek Váňa5.62
Iveta Szalaiová5.31
Vojtěch Wagner5.31
Tereza Vondrová5.31
Jiří Káš5.31
Marie Wagnerová5.31
Romana Vejrostová5.32
Barbora Havlíčková52
Eliška Sodomková3.33
Klára Buncová2.32
Lucie Pázlerová2.32
Adéla Buncová21
Kateřina Popová21
Anežka Váňová1.32
Markéta Váňová1.32
Kryštof Váňa1.32
Eliška Beranová11
Jaroslav Beran11
Antonín Siegl0.62
Nikola Kášová0.31
Martin Bína0.31
Petr Plicka0.31
Vladimír Siegl0.31
Martina Mozdřeňová0.31
Petr Benda0.31
Eliška Kozelková0.31
Jana Nešlehová0.31
Kamil Sodomka0.31
Michal Bína0.31
Viktor Káš0.31
Krista Andrlová0.31
Martin Slabý0.31
Martin Vaněček0.31
Vojta Vavřík0.31
Petr Nový0.31
Jan Benda0.31
Václav Machek0.31
Linda Bínová0.31
Antonín Andrle0.31
Petr Pavlů0.31
Alena Vašková0.31
Ondřej Nešleha0.31
Jakub Hofman0.31
Tomáš Mozdřeň0.31
Klára Slabá0.31
Josef Blecha0.31
Aleš Stárek0.31
Michal Blecha01


Celkem odběháno 330.3 kilometrů.


Výsledky minulých ročníků

Kompletní výsledky 2020

Kompletní výsledky 2019

Kompletní výsledky 2018

Kompletní výsledky 2017

Kompletní výsledky 2016

Kompletní výsledky 2015

Kompletní výsledky 2014

Kompletní výsledky 2013

Kompletní výsledky 2012