Hostibejcký kros

V neděli 27. června 2021 proběhl 7.ročník běhu Hostibejckého krosu – dětské trasy měřily 1 kilometr a trasy pro dospělé pak  5, 10 či 15 kilometrů.  Na start se postavilo 34 závodníků a vítězové byli následující :

Děvčata - Eliška Beranová / Kluci – Jaroslav Beran / Ženy 5 km – Petra ... celý článek

Běh pro zebry

Virtuální běh pro Zebry - to byl další z virtuálních běhů. Který jsme si vybrali jako oddílovou akci s možností přispět právě na stravu pro toto zvíře. Pod oddílovou hlavičkou nás vyráží 19 – 11 x běh, 3 x chůze a 5 x běžky.

Díky několika trasám a mnoha věkovým kategoriím získáváme ... celý článek

Silvestrovské kolečko 2020

Silvestr 2020 a tradiční poslední proběhnutí - tentokráte však zcela netradiční formou - distančně po dvojicích či rodinách. Celkem se akce zúčastnilo 24 lidí a 2 pejsci a absolvovali jsme 74 kilometrů.

... celý článek

Virtuální běh pro Pandu červenou

Virtuální běh pro Pandu červenou - to byl běh, který jsme si vybrali jako oddílovou akci s možností přispět právě na stravu pro toto zvíře.  Pod oddílovou hlavičkou nás běží 11 a 2 x se i „šmajdá“ .

Díky několika trasám a mnoha věkovým kategoriím získáváme i 4 virtuální medaile (2x zlato ... celý článek